Închide meniul
Video

Alexandra Tudor îți prezintă AntenaSport Update! Acestea sunt cele mai tari știri ale zilei de 6 martie 2023

Antena Sport Publicat: 6 martie 2023, 17:45 / Actualizat: 17 martie 2023, 21:49

Comentarii

Alexandra Tudor / as.ro

Alexandra Tudor îți prezintă AntenaSport Update! Acestea sunt cele mai tari știri ale zilei de 6 martie 2023.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Acestea sunt cele mai tari știri ale zilei, la AntenaSport Update.

Alexandra Tudor îți prezintă AntenaSport Update – 6 martie 2023

1. Noii acționari de la Dinamo au fost prezentați oficial și le dau speranțe fanilor. Eugen Voicu și Andrei Nicolescu vor să scoată echipa din insolvență. “Pentru suporteri am venit. Ei sunt cea mai mare bucurie!”, au anunțat noii conducători din “Ștefan cel Mare”.

2. CFR Cluj este pe cale să dea marea lovitură. Campioana negociază transferul lui Jo, fostul star de la Manchester City. Atacantul cu 5 goluri marcate pentru Brazilia a mai fost antrenat de Dan Petrescu și în China. Acum, “Bursucul” îl vrea în Gruia pentru bătălia din play-off.

3. Tot pe AS.ro afli că Tour Championship 2023 va fi transmis live în AntenaPLAY, în perioada 27 martie – 2 aprilie. Competiția va aduce la start cei mai buni 8 jucători de snooker ai anului. Mark Allen este primul care și-a asigurat locul la turneu.

Reclamă
Reclamă

4. FCSB a fost învinsă de UTA, iar Marius Lăcătuș nu i-a iertat pe roș-albaștri. “Fiara” i-a taxat pe jucătorii lui Gigi Becali pentru că au dat vina pe starea gazonului de la Arad. “Ar fi trebuit să se uite puțin la atitudine! UTA i-a bătut bine de tot!”, a spus Lăcătuș.

5. PAOK a câștigat cu 6-0 ultimul meci din Grecia, dar Răzvan Lucescu tot e supărat. Antrenorul român continuă “războiul” cu arbitrii, cu o etapă înainte de play-off. “Nu suntem respectați, iar asta mă enervează!”, a “tunat” Lucescu.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuși Daniel Pancu să o califice pe CFR Cluj în play-off?
Loading ... Loading ...
Citește și:
19:07
Răspunsul venit de la UEFA după ce FCSB a cerut moment de reculegere la meciul cu Basel în memoria lui Ienei
18:44
Emeric Ienei va fi înmormântat sâmbătă, la Oradea, cu onoruri militare
18:37
„Noi nu respectăm oamenii”. Ilie Năstase, discurs manifest după ce Emeric Ienei a murit
18:30
VideoGrand Prix, ediţia 32: Antal Putinică şi Cătălin Ghigea au prefaţat Marele Premiu al Braziliei
18:24
Daniel Pancu, anunț despre posibilele transferuri ale lui Louis Munteanu și Emerllahu la FCSB: „Patronii sunt prieteni”
18:07
EXCLUSIVIulia Curea are planuri mari după ce a preluat interimatul la CSM Bucureşti: “Acesta este visul meu”
1 Alertă în Gruia! S-a cerut intrarea CFR-ului în insolvență 2 Valeriu Iftime, savuros! A numit echipele care vor ajunge în play-off: “Vă daţi seama ce a ajuns Botoşaniul” 3 “Trebuie arestat” Fanii englezi s-au năpustit asupra lui Istvan Kovacs după ce nu i-a dat penalty lui Liverpool! 4 Rapid pregătește primul transfer al iernii. Mutarea de titlu pe care vor să o facă giuleștenii 5 UEFA a explicat de ce Istvan Kovacs nu a acordat penalty la faza controversată din Liverpool – Real Madrid 1-0! 6 “Ce ţi-a spus Istvan Kovacs?” Ce a răspuns Xabi Alonso la conferinţa de presă, după Liverpool – Real Madrid 1-0
Citește și