Video

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 23 ianuarie 2024

Bogdan Stănescu Publicat: 23 ianuarie 2024, 16:30 / Actualizat: 24 ianuarie 2024, 19:59

Comentarii

Captură AntenaSport Update

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 23 ianuarie 2024.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

De pe AS.ro afli ce a declarat Gigi Becali după victoria FCSB-ului cu 4-0 cu UTA. Tot pe AS.ro citeşti detalii despre ultimul transfer al Rapidului şi ce sfaturi îi dă Cîrjan lui Drăguşin, care s-a transferat recent în Anglia, la Tottenham.

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 23 ianuarie 2024

1. Becali vrea în Liga Campionilor

Becali jubilează după victoria cu 4-0 a FCSB-ului cu UTA. E convins că echipa lui nu mai poate rata titlul şi e deja cu gândul la Liga Campionilor. “Eu asta vreau”, a spus Becali.

2. Rapid şi-a găsit portar

Reclamă
Reclamă

Rapid s-a înţeles cu Farul pentru Aioani. Şucu va plăti 400.000 de euro pentru portarul lui Gică Hagi. Becali a susţinut că Rapidul îl voia pe Vlad, dar că Şucu nu mai vrea să transfere pe bandă rulantă de la FCSB.

3. Dinamo, un nou transfer

Dinamo a rezolvat cel de al 6-lea transfer al iernii. “Câinii” l-au prezentat oficial pe portarul Dorian Răilean, adus de la Chindia.

Reclamă

4. Sfaturi pentru Drăguşin

Tot de pe AS.ro afli ce sfaturi îi dă Cătălin Cîrjan lui Radu Drăguşin. Cîrjan e împrumutat de Arsenal la Rapid şi cunoaşte foarte bine fotbalul din Anglia.

5. “Nole” e de neoprit

Novak Djokovic e în semifinale la Australian Open pentru a 11-a oară în carieră. Djokovic l-a învins în 4 seturi pe americanul Taylor Fritz. “Recunosc că m-am surprins pe mine însumi”, a spus sârbul după victorie.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Unde se va opri Sorana Cîrstea la Roma?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
8:52

S-a stabilit “cel mai scump meci din lume”! Cine va juca pe Wembley cu promovarea în Premier League pe masă

8:45

Lautaro Martinez a numit marele plus adus de Cristi Chivu la Inter: “Ne-a înţeles imediat. A fost un mare jucător”

8:38

“De asta va depinde totul”. S-a convins înaintea finalelor dintre Universitatea Craiova şi U Cluj

8:24

Decizia radicală luată de Sorana Cîrstea la Roma, chiar la miezul nopţii

8:15

Mihai Stoica a ieşit la atac, când a vorbit despre noul antrenor de la FCSB: “M-am săturat de el”

0:04

FCSB a pierdut un titular pentru barajul de Conference League! Mihai Stoica: “Urmează să facă nişte investigaţii”

1 Cristi Chivu vrea un român la Inter. Pregătește un transfer de 20 de milioane de euro! 2 Decizia luată de Gigi Becali la FCSB pentru barajul de Conference League, după remiza cu Unirea Slobozia 3 Hermannstadt i-a găsit înlocuitor lui Dorinel Munteanu. Cine este favorit să preia gruparea sibiană 4 Opriți jocul, PSG devine imposibil de oprit! Luis Enrique pregătește transferul cu care face echipa perfectă 5 În Liga 1, ca la El Clasico! LPF a luat o decizie mare înainte de meciul decisiv: U Craiova – U Cluj 6 Suma uriaşă încasată de Sorana Cîrstea după ce a distrus-o pe Jelena Ostapenko şi s-a calificat în semifinale la Roma
Citește și