Închide meniul
Video

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 29 noiembrie 2022

Antena Sport Publicat: 29 noiembrie 2022, 17:25 / Actualizat: 24 aprilie 2023, 20:31

Comentarii

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update / as.ro

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 29 noiembrie 2022.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Cele mai noi informaţii din sport le găsești pe www.as.ro. Gigi Becali și-a găsit în sfârșit un nou antrenor la FCSB, după plecarea lui Nicolae Dică!

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update 29 noiembrie 2022

1. Gigi Becali și-a găsit antrenor cu licență PRO. L-a numit pe Leo Strizu, cel care deja a fost prezent la primul antrenament. “Va fi ajutat de Pintilii!”, a spus patronul FCSB, pentru Antena Sport.

2. “Dubla” lui Bruno Fernandes a calificat-o pe Portugalia în optimile Mondialului din Qatar. Cristiano Ronaldo nu renunță la ideea că el a marcat primul gol.

3. E cutremur la Torino! Întreaga conducere a lui Juventus și-a dat demisia. Pe As.ro afli motivul invocat de fostul președinte, Andrea Agnelli.

Reclamă
Reclamă

4. Constantin Budescu a recunoscut că a fost dorit de Gică Hagi înainte să semneze cu Petrolul. “Te mai aștept mult?”, i-a transmis “Regele”.

5. Au ieșit scântei în vestiarul Belgiei, după înfrângerea cu Maroc. De Bruyne și Hazard au fost despărțiți cu greu de Lukaku.

Nu uitaţi, cele mai importante ştiri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pe cine vrei selecţionerul României?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:49 12 sept.
“Penalty cât casa!” Victor Angelescu a făcut praf arbitrajul după 0-0 cu U Cluj: “Bătaie de joc!”
23:44 12 sept.
Cine este remarcatul lui Ioan Ovidiu Sabău, după 0-0 cu Rapid: „Va fi un plus pentru noi”
23:27 12 sept.
Alex Pașcanu a răbufnit după U Cluj – Rapid 0-0. Fundașul a criticat arbitrajul: “Penalty clar!”
23:21 12 sept.
Costel Gâlcă, supărat pe arbitraj după 0-0 cu U Cluj: „Am avut un penalty”
23:13 12 sept.
Claudiu Petrila, prima reacție după U Cluj – Rapid 0-0: “Meritam mai mult”
22:56 12 sept.
U Cluj – Rapid 0-0, în etapa a 9-a din Liga 1. Giuleștenii ratează șansa de a urca pe primul loc
1 Gică Hagi a cerut plecarea unui om din FRF, dacă ar fi preluat naţionala: “Era primul OUT” 2 Universitatea Craiova a primit o ofertă uriașă pentru Ștefan Baiaram. Răspunsul dat de Mihai Rotaru 3 Lovitură uriașă pentru un jucător de la FCSB! Mihai Stoica a făcut anunțul: “Stă un an!” 4 Marius Șumudică, salariu „extraterestru” la noua echipă! Va antrena doi români 5 Zeljko Kopic laudă la scenă deschisă cel mai nou transfer al lui Dinamo: “A reușit să facă asta” 6 Probleme la FCSB. Cât poate lipsi Adrian Şut, după ce s-a accidentat la naţională: “Verdictul e crimă”
Citește și