Video

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update. Cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 24 iulie 2023

Alex Masgras Publicat: 24 iulie 2023, 17:35 / Actualizat: 24 iulie 2023, 22:52

Comentarii

Captură AntenaSport

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 24 iulie 2023.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe as.ro vezi care sunt posibilele adversare ale echipelor româneşti în turul 3 preliminar Conference League. Partida din turul 2 preliminar CSKA 1948 Sofia – FCSB este miercuri, de la 20:30, pe Antena 1 şi AntenaPLAY.

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update – 24 iulie 2023

1. POPOVICI, ÎN FINALĂ

David Popovici s-a calificat în finala probei de 200 de metri liber, cu cel mai bun timp din semifinale. Marea finală e marţi, de la ora 14:02, exclusiv pe AntenaPLAY.

2. ADVERSARI PENTRU ROMÂNI

Reclamă
Reclamă

Pe AS.ro afli posibilele adversare ale echipelor româneşti din turul al treilea preliminar din Conference League. Până atunci, CSKA 1948 Sofia – FCSB este miercuri, de la 20:30, pe Antena 1 şi AntenaPLAY.

3. “NEYMAR” DE LA FCSB

Gigi Becali i-a stabilit un nou preţ lui Florinel Coman, după ce a dat gol cu Dinamo. “El e exact ca Neymar. Costă 110 milioane de euro”, a spus patronul de la FCSB.

Reclamă

4. HALEP, UN LOC MAI SUS

Simona Halep a urcat un loc în clasamentul WTA, chiar dacă e suspendată provizoriu şi nu a mai jucat tenis de aproape un an. “Simo” aşteaptă verdictul în cazul de dopaj de pe locul 54.

5. OFERTĂ URIAŞĂ PENTRU MBAPPE

Arabii de la Al Hilal au făcut o ofertă astronomică pentru Kylian Mbappe. Oferă 300 de milioane de euro celor de la PSG şi un salariu de 700 de milioane salariu pe un an starului francez.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

S-au stabilit semifinalistele din Champions League. Care va fi finala?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
1:09

Real Sociedad a cucerit Cupa Spaniei! A învins-o dramatic în finală pe Atletico, la lovituri de departajare!

23:53 18 apr.

Zeljko Kopic, tranşant după ce Dinamo a învins-o pe U Cluj: “Am meritat victoria”! Ce a spus despre Karamoko

23:49 18 apr.

Cătălin Cîrjan a răbufnit, după Dinamo – U Cluj 2-1: „Am fost înjurat”. Adevărul despre „supărarea” pe Cristiano Bergodi

23:38 18 apr.

“Aş fi ipocrit” Reacţia lui Cristiano Bergodi după ce Dinamo a încurcat-o serios pe U Cluj în lupta pentru titlu

23:27 18 apr.

Alexandru Musi, despre sacrificiul făcut pentru Dinamo, după golul cu U Cluj: „Lumea nu știe, dar am probleme”

23:21 18 apr.

Andrei Coubiș a răbufnit după înfrângerea cu Dinamo: “Toate prostiile, asta le spun şi părinţilor mei”!

1 E gata! Primul jucător care își anunță plecarea de la Barcelona: „Știu că e finalul” 2 Doliu în fotbalul românesc. Şeful AMFB, Marian Lumînare, a decedat! FRF: “O figură marcantă” 3 Jurgen Klopp a refuzat-o pe Real Madrid și și-a ales următoarea echipă. Surpriză de proporții 4 “Sunt prea obosit să înțeleg”. Chivu a izbucnit în râs când a auzit ce întrebare a primit după Inter – Cagliari 5 Când poate deveni Cristi Chivu campion cu Inter în Serie A, după ce Napoli a pierdut cu Lazio 6 A lipsit de la înmormântarea lui Mircea Lucescu și a rupt tăcerea: „Din păcate…”
Citește și