Închide meniul
Video

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 14 iunie 2024

Valentin Pîrcălabu Publicat: 14 iunie 2024, 17:34 / Actualizat: 18 iunie 2024, 16:49

Comentarii

Alexandra Tudor îţi prezintă ştirile sportive ale zilei / AS.ro

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 14 iunie 2024 de pe AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.r0 vezi ce discurs a avut Edi Iordănescu cu 3 zile înaintea partidei cu Ucraina, dar detalii despre transferul lui Marius Ştefănescu.

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update 14 iunie 2024

1. DISCURSUL LUI EDI

Edi Iordănescu e gata să scrie istorie pe banca României la EURO. “Trebuie să producem rezultate şi să oferim cea mai bună versiune a noastră“, a spus selecţionerul României cu 3 zile înaintea meciului cu Ucraina.

2. STEFĂNESCU A SEMNAT
Marius Ştefănescu a semnat şi a fost prezentat oficial de FCSB în ziua în care jucătorii campioanei s-au întors din vacanţă.”Toată lumea vrea să ne bată“, a avertizat Lixandru.

Reclamă
Reclamă

3. COTĂ URIAŞĂ PENTRU ROMÂNIA
Tot pe AS.ro afli ce cotă uriaşă are România la câştigarea Campionatului European. Anglia şi Franţa sunt marile favorite ale specialiştilor.

4. SECRETUL LUI POPOVICI
David Popovici a dezvăluit cum trece peste eşecurile din bazin. “Caut să înţeleg ce nu a mers“, a spus românul, care va face spectacol la Campionatele Europene de nataţie, competiţie ce va fi în AntenaPLAY, în perioada 17 – 23 iunie.

5. CONFESIUNEA LUI FEDERER
Tot pe AS.ro vezi confesiunea emoţionantă pe care a făcut-o Roger Federer, la 2 ani după ce s-a retras din tenis. “Vreau să fiu un tată şi un soţ mai bun“, a spus marele campion elveţian.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine sunt vinovaţii pentru situaţia în care a ajuns FCSB?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
22:42
Zeljko Kopic, anunț despre transferuri după Dinamo – Petrolul 1-1. Ce a spus despre gafa lui Epassy
22:36
Prima reacţie a lui Epassy după gafa monumentală de la golul “lupilor galbeni”! A spus ce s-a întâmplat
22:27
„Fără modestie, dar…”. Eugen Neagoe nu s-a ferit de cuvinte, după ce Petrolul a „încurcat-o” pe Dinamo
22:11
Gicu Grozav a spus de ce s-a bucurat când a marcat în poarta fostei sale echipe, Dinamo!
21:55
Dinamo – Petrolul 1-1. “Câinii” au ratat victoria şi locul 1 din cauza unei gafe monumentale a lui Epassy!
21:35
Zeljko Kopic, schimbare inspirată în Dinamo – Petrolul. Danny Armstrong a marcat pentru „câini”
1 FotoE multimilionar, dar iubita lui superbă câştigă mai mulţi bani decât el: “Ne întrecem”! Sumele uriaşe încasate 2 Transferul se face astăzi! Mutarea a fost anunţată de Gigi Becali: “Ne-am înțeles” 3 Charalambous a aflat după FCSB – Fenerbahce decizia luată de Gigi Becali. A fost luat prin surprindere: “Nu am fost informat” 4 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Timo Werner va fi adversarul lui Louis Munteanu 5 Inter şi Cristi Chivu şi-au aflat adversara din play-off-ul pentru optimile Champions League. Meci tare pentru Real Madrid 6 Gigi Becali a făcut praf doi jucători de la FCSB, după egalul cu Fenerbahce: “Cu din ăştia nu poţi”
Citește și