Închide meniul
Video

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 21 februarie 2024

Publicat: 21 februarie 2024, 16:30 / Actualizat: 26 februarie 2024, 17:51

Comentarii

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 21 februarie

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 21 februarie 2024.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro vezi imagini de la calificarea istorică a echipei României de tenis de masă la Jocurile Olimpice, dar şi mesajul manifest transmis de Simone Halep.

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update – 21 februarie 2024

1. ROMÂNIA S-A CALIFICAT LA JOCURILE OLIMPICE

România s-a calificat la Jocurile Olimpice de la Paris, după victoria uriaşă cu Egipt de la Campionatele Mondiale de tenis de masă pe echipe. Szocs, Samara şi Adina Diaconu se vor lupta cu japonezele pentru un loc în semifinale, joi, de la 13:00, exclusiv pe AntenaPLAY.

2. HALEP, MESAJ DUPĂ AUDIERILE DE LA TAS

Reclamă
Reclamă

Simona Halep a transmis un mesaj manifest după audierile de la TAS. “Coşmarul s-a terminat! Am avut şansa să mă apăr, să le arăt tuturor că nu m-am dopat“, a transmis Simo.

3. ANUNŢ DESPRE VIITORUL LUI MAN

Tot pe AS.ro afli ce anunţ a făcut Victor Becali despre viitorul lui Dennis Man. Românul are un sezon de vis la Parma.

Reclamă

4. KOVACS A ÎNCĂLCAT REGULAMENTUL

Istvan Kovacs a fost acuzat de spanioli că a încălcat regulamentul la Inter – Atletico Madrid. Arbitrul român a avut un lănţişor la gât în timpul meciului, lucru interzis.

5. REPLICĂ “OMENOASĂ” PENTRU GIGI

Cei de la Hermannstadt au avut o nou replică pentru Gigi Becali, după ce patronul de la FCSB a vorbit despre “omenie” după meciul cu Rapid. “Suntem prieteni cu el şi ştiţi că mai glumeşte”, au spus sibienii.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul AntenaSport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine crezi că ar trebui să fie portarul României în meciul cu Austria?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:16 8 oct.
EXCLUSIVCăpitan cu Moldova, Ianis Hagi visează să fie decisiv cu Austria: “Să marchez, să-mi ajut echipa”
22:49 8 oct.
Încă o națională și-a asigurat calificarea la World Cup 2026. Victorie categorică în preliminarii
22:22 8 oct.
Andrei Nicolescu, ultimele detalii despre situația lui Adrian Mazilu. Problemele cu care se confruntă jucătorul
22:14 8 oct.
VideoJurnal Antena Sport | Campionii de la FCSB promit să lege victoriile în cursa către play-off
22:11 8 oct.
VideoJurnal Antena Sport | Doar de două ori titular cu Lucescu pe bancă, Ianis Hagi va fi căpitan cu Moldova
22:07 8 oct.
VideoJurnal Antena Sport | Aproape de un accident la conferinţă, Mircea Lucescu e convins că putem bate Austria
1 Scandal la Adunarea Generală a FRF! Răzvan Burleanu s-a enervat: “Sunteţi un maimuţoi” 2 Ilie Dumitrescu ştie cele cinci echipe care prind play-off-ul în Liga 1: “Una singură mai e! Greu rău de tot” 3 Doliu în fotbalul românesc. A murit fostul conducător al echipei care i-a lansat pe Rădoi, Dănciulescu și Adi Ilie 4 Mircea Lucescu a făcut praf un tricolor, înainte de România – Moldova: “Nu s-a gândit la consecinţe! Inacceptabil” 5 Gestul făcut de Hugo Lloris când l-a văzut pe Alex Băluţă! Ce s-a întâmplat după meciul lui Los Angeles FC 6 Echipa care a oferit 18 milioane de euro pentru Andrei Rațiu. Fundașul naționalei, aproape de transferul carierei
Citește și