Închide meniul
Video

AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 14 august 2024

Viviana Moraru Publicat: 14 august 2024, 18:17 / Actualizat: 16 august 2024, 15:14

Comentarii

Darius Olaru / Profimedia Images

AntenaSport Update,cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 14 august 2024, de pe AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro vezi ce a declarat Gigi Becali, după ce FCSB a fost eliminată de Sparta Praga, din turul trei preliminar din Champions League.

AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 14 august 2024

1. FCSB rămâne fără căpitan

Darius Olaru pleacă de la FCSB! Gigi Becali a făcut anunţul, după eşecul cu Sparta Praga: “Îl dau pe şase milioane”, a spus patronul campioanei.

2. Promisiunea lui Şucu

Reclamă
Reclamă

Dan Şucu i-a promis lui Marius Şumudică că el va fi următorul antrenor de la Rapid: “Asta mi-a spus!”, a dezvăluit “Şumi”. Neil Lennon e “obligat” să câştige derby-ul cu Dinamo, pentru a rămâne în Giuleşti.

3. Lucescu s-a decis

Pe AS.ro vezi ce decizie a luat Mircea Lucescu în privinţa lui Alexandru Mitriţă. “Il Luce” pregăteşte convocările, pentru “dubla” din Liga Naţiunilor, din septembrie.

Reclamă

4. Eliminare dramatică pentru Lucescu Jr

PAOK a fost eliminată dramatic din Champions League, după ce a fost învinsă de Malmo în prelungiri. Echipa lui Răzvan Lucescu se pregăteşte acum de debutul în noul sezon. Campionatul Greciei se vede live în AntenaPLAY.

5. Ţiriac, “scut” în jurul lui Alcaraz

Ion Ţiriac l-a apărat pe Carlos Alcaraz şi i-a îndemnat pe toţi să aibă răbdare cu starul din tenis: “Să-l lăsăm în pace”, a spus miliardarul român.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Va reuşi Universitatea Craiova să ia titlul în acest sezon fără Mirel Rădoi?
Loading ... Loading ...
Citește și:
15:29
Ianis Hagi şi Dennis Man, aşteptaţi să facă diferenţa în Bosnia – România: “Nu mă aşteptam”
15:22
Unde ar putea antrena Mirel Rădoi, după ce a plecat de la Universitatea Craiova: “Cred că are oferte”
15:11
Nu joacă la Turneul Campionilor, dar pleacă cu buzunarele pline! Câţi bani primesc rezervele de la Torino
15:08
Italienii au numit marele merit al lui Cristi Chivu, după ce Inter a ajuns lider în Serie A: “Acesta a fost punctul de cotitură”
15:04
Steaua şi Petrolul, remiză în Ghencea. Rapid, victorie împotriva unei echipe de Liga 2
14:25
Scene incredibile în Angola! 70 de persoane rănite după amicalul cu Argentina
1 Franța lui Kylian Mbappe a ajutat România. De ce sunt siguri 100% “tricolorii” lui Mircea Lucescu 2 Posibilele adversare ale României de la barajul pentru World Cup 2026, după ultimele rezultate din preliminarii 3 Gigantul care vrea să cumpere Farul Constanţa. Giovanni Becali a dezvăluit: Gică Hagi vinde echipa! 4 Reacţia italienilor după ce Adi Mutu l-a făcut praf pe Walter Zenga, care l-a criticat pe Chivu 5 România U20 – spulberată de Germania, scor 6-0 6 Ce i-a spus Cristiano Ronaldo selecţionerului Irlandei după ce a văzut direct cartonaşul roşu pentru un gest golănesc
Citește și