Închide meniul
Video

AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 14 octombrie

Publicat: 14 octombrie 2024, 17:40

Reclamă

Captură AntenaSport Update

AntenaSport Update vine cu cele  mai tari ştiri ale zilei de 14 octombrie de pe AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro vezi imagini din Lituania, acolo unde România va juca în etapa a patra din Liga Naţiunilor marţi, de la 21:45, în direct pe Antena 1 şi în AntenaPLAY.

AntenaSport Update – ele mai tari ştiri ale zilei de 14 octombrie

1. LITUANIA – ROMÂNIA, MARŢI, 21:45, ANTENA 1

România a primit interzis de la UEFA să se antreneze pe terenul pe care se va juca cu Lituania. Mircea Lucescu a reacţionat imediat şi i-a dus pe jucători să inspecteze gazonul. Lituania – România e marţi, de la 21:45, în direct pe Antena 1 şi pe AntenaPLAY.

Reclamă
Reclamă

2. SZUKALA CREDE ÎN FCSB

Lukasz Szukala a avut un mesaj de luptă pentru jucătorii de la FCSB. „Să nu le fie frică. Pot bate şi pe Manchester United”, a spus fostul fundaş al roş-albaştrilor în exclusivitate pentru AntenaSport.

3. HALEP, TOT MAI SUS ÎN CLASAMENT

Reclamă

Tot pe AS.ro afli câte locuri a urcat Simona Halep în clasamentul WTA. Sabalenka vrea să devină numărul 1 după ce s-a apropiat la 69 de puncte de liderul Swiatek.

4. SZOCS E GATA DE JOC

Bernadette Szocs e gata să scrie istorie pentru România la Campionatul European Individual 2024 de tenis de masă. Competiţia este exclusiv pe AntenaPLAY, în perioada 15 – 20 octombrie.

5. PROBLEME PENTRU RĂZVAN

Probleme uriaşe pentru Răzvan Lucescu. Vedetele Taison şi Konstantelias au probleme medicale şi pot rata marele derby cu AEK, care va fi duminică, de la 20:30, exclusiv pe AntenaSport.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Va ajunge Cristiano Ronaldo la borna 1.000 de goluri marcate în carieră?

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
10:22

VIDEOJucătorii lui Olympiacos s-au dezlănțuit, după ce au câștigat titlul în Grecia. Imagini de senzație cu starul echipei

10:06

Ce se întâmplă cu Horațiu Moldovan, după ce Sassuolo a promovat în Serie A. Anunțul italienilor

10:04

„La ce oră joacă PAOK?” Jucătorii lui Răzvan Lucescu au fost făcuţi praf în Grecia, după 1-3 cu Panathinaikos

9:50

VIDEOJorge Martin a ajuns la spital, după o căzătură „horror” în MP al Qatarului. Care este starea campionului din Moto GP

9:18

„Rar vezi și în Premier League”. Ce l-a surprins pe Mihai Stoica în Universitatea Craiova – FCSB

9:07

VIDEOOvidiu Ionescu a pierdut primul meci de la Cupa Mondială 2025! Eliza Samara joacă la 14:00

1 Mirel Rădoi, reacţie furibundă după egalul cu FCSB: „Îmi iau sacoul şi mă duc în lojă. Nu aştept un punct” 2 „Când? La încălzire?” Florin Tănase a făcut show după 0-0 cu Universitatea Craiova. A făcut praf arbitrajul 3 Gigi Becali a „distrus” doi jucători, după Universitatea Craiova – FCSB 0-0: „N-a contat / N-a câştigat niciun duel” 4 Final „de infarct” în Universitatea Craiova – FCSB! Mora a lovit bara în prelungiri! Oltenii și-au pus mâinile în cap 5 Gigi Becali l-a făcut praf pe Horaţiu Feşnic: „Nu se poate aşa ceva. Nu cred că se va îndrepta” 6 Motivul pentru care Mihaela Cambei ţine nemişcată în parcare maşina primită cadou de la Ion Ţiriac: „O văd în fiecare dimineaţă”
Citește și