Video

AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 21 ianuarie

Publicat: 21 ianuarie 2025, 17:02

Comentarii

Marius Şumudică, în timpul unui meci / Profimedia

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

AntenaSport Update îţi prezintă cele mai tari ştiri ale zilei de 21 ianuarie.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Sumudică a făcut show după prima victorie a Rapidului în 2025, iar Dennis Man este aproape de transferul carierei.

AntenaSport Update – cele mai tari ştiri ale zilei de 21 ianuarie

1. VREA SĂ FIE CA SIMEONE

Marius Şumudică a făcut show după prima victorie din 2025. “Încerc să-l copiez pe Simeone. Renunţ la geacă“, a spus antrenorul Rapidului.

2. MAN, LA MARE CĂUTARE

Reclamă
Reclamă

Dennis Man este tot mai aproape de transferul carierei. Italienii anunţă că Fiorentina a început negocierile pentru român. Parma cere 15 milioane de euro.

3.BOUPENDZA, LA LOC COMANDA

Tot pe AS.ro afli ce se întâmplă cu Aaron Boupendza după scandalul provocat de atacantul Rapidului.

Reclamă

4. BOSTON – GOLDEN STATE 125 – 85

În direct pe AntenaPLAY, Boston Celtics a dat de pământ cu Golden State Warriors, echipa lui Steph Curry. Campioana en-titre s-a impus cu 125 la 85.

5. DJOKOVIC L-A BĂTUT PE ALCARAZ

Novak Djokovic s-a calificat în semifinalele la Australian Open după un meci epic cu spaniolul Carlos Alcaraz. Sârbul se va lupta pentru un loc în finală cu neamţul Zverev.

 

Înapoi la Homepage
Reclamă

Pe ce loc va termina Nuno Campos cu Dinamo în primul sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:54 6 iun.

Charles Leclerc, un “munte” de dezamăgire după ce a ratat pole-ul la Monaco: “Foarte, foarte complicat”

23:45 6 iun.

EXCLUSIV“Extrem de dezamăgiți”. Selecționerul Țării Galilor, tranșant după ce i-a făcut “cadou” prima victorie lui Hagi

23:29 6 iun.

EXCLUSIVGică Hagi i-a lăudat pe Edi Iordănescu şi Mircea Lucescu după victoria cu Ţara Galilor: “Sunt mulţumit”

23:19 6 iun.

EXCLUSIV“Unde îți vezi viitorul?”. Răspunsul dat de Florinel Coman după România – Țara Galilor 2-1

23:12 6 iun.

EXCLUSIVNicolae Stanciu a găsit viitorul star al naţionalei României: “M-a impresionat!”

23:12 6 iun.

EXCLUSIVMesajul special primit de Adi Rus înainte de a marca golul decisiv din România – Ţara Galilor

1 OFICIAL | Nuno Campos, înlocuitorul lui Zeljko Kopic la Dinamo. Anunţul clubului 2 Ce se mai ştie de Leni Celnicu, prima soție de care Gică Hagi a divorţat pentru că îi punea miere în cafea. Cum arată acum 3 Hansi Flick, lovitură de geniu! Barca rezolvă o problemă uriașă după Mondial cu doar 10 milioane de euro 4 Fotbalistul şi-a dat acordul: semnează pe patru ani cu FCSB! “Le mulțumesc lui Gigi Becali și Meme Stoica” 5 Încă o echipă din Liga 1 a rămas fără antrenor: „Mult succes în continuare!” 6 Starul Universităţii Craiova, pe lista echipei care a făcut spectacol în Champions League!
Citește și