Video

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 1 septembrie 2023

Publicat: 1 septembrie 2023, 16:18 / Actualizat: 13 decembrie 2023, 18:10

Comentarii

Captură AntenaSport Update

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 1 septembrie 2023.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe site-ul nostru afli cum va arăta apărarea României la dubla naţionalei cu Israel şi Kosovo.

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update 1 septembrie 2023

1. România nu are nicio echipă în grupele cupelor europene, după ce Farul şi Sepsi au fost eliminate în playoff-ul Conference League. De 5 ani nu s-a mai întâmplat o asemenea ruşine pentru fotbalul românesc.

2. Mircea Rednic a rupt tăcerea după infarctul suferit în timpul meciului cu FCSB. “Dacă mai întârziam un pic, cred că nu mai apucam acum să mulțumesc nimănui. Doctorița de acolo a făcut ochii mari”, a spus antrenorul celor de la UTA.

3. Tot pe site-ul AS.ro afli cum va arăta apărarea naţionalei României pentru dubla cu Israel şi Kosovo, în absenţa căpitanului Chiricheş. România – Kosovo va fi pe 12 septembrie, de la 21:45, în direct pe Antena 1 şi în AntenaPLAY.

Reclamă
Reclamă

4. Veşti bune pentru FCSB înaintea meciului cu Universitatea Craiova. Adrian Şut şi Alexandru Băluţă şi-au revenit şi pot juca în derby-ul care se va disputa în Ghencea.

5. Simona Halep a mai primit o lovitură în scandalul de dopaj. Nu va primi un verdict în viitorul apropiat. “Decizia va fi amânată și mai mult. Este teribil de dezamăgitor”, a fost mesajul transmis de Halep.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Care e cel mai mare jucător "şlefuit" de Mircea Lucescu?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:05

FotoMircea Lucescu va fi înmormântat vineri. Programul funeraliilor fostului selecţioner al României

23:59 9 apr.

UPDATEDezastru pentru Istvan Kovacs! Spaniolii anunţă că UEFA a decis să-l excludă din Liga Campionilor

23:55 9 apr.

Şahtior – AZ Alkmaar 3-0, cu Ahmetov în tribune. Raţiu l-a învins la scor pe Răzvan Marin. Rezultatele zilei

23:53 9 apr.

Freiburg – Celta Vigo 3-0. Ionuț Radu și colegii săi, umiliți în turul sferturilor de finală Europa League

23:50 9 apr.

VIDEOOmagiu superb în București pentru Mircea Lucescu: “De la km. 0 al României spre toată lumea fotbalului”

23:20 9 apr.

FotoPremieră după 12 ani! Decizia luată de miliardarul Ahmetov după ce i-a adus un ultim omagiu lui Mircea Lucescu

1 Miliardarul care şi-a trimis bodyguarzii la Arena Naţională, înainte să vină să îşi ia rămas-bun de la Mircea Lucescu 2 VIDEOCine este turcul care i-a pupat mâna lui Răzvan Lucescu lângă sicriul lui Mircea Lucescu 3 Gestul de neînțeles al lui Șahtior Donețk la primul meci după moartea lui Mircea Lucescu. Cum s-au prezentat fanii 4 VIDEO & FOTORămas-bun, Mircea Lucescu! 15.000 de oameni i-au adus un omagiu fostului selecţioner. Ahmetov: “O mare tragedie” 5 Reacţia grecilor după ce l-au văzut pe Răzvan Lucescu plângând pe Arena Naţională 6 VIDEOMesaj sfâşietor de la Răzvan Lucescu pentru Anghel şi Edi Iordănescu: “Ne-a luat pe amândoi de mână”
Citește și