Închide meniul
Video

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 18 ianuarie 2024

Bogdan Stănescu Publicat: 18 ianuarie 2024, 16:43 / Actualizat: 19 ianuarie 2024, 16:37

Comentarii

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 18 ianuarie

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 18 ianuarie 2024.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro afli ce meci va disputa Simona Halep în faţa fanilor români şi cu ce echipă va semna George Puşacş. Totodată, afli ce transfer a mai făcut Neluţu Varga.

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri ale zilei de 18 ianuarie 2024

1. Halep revine

Simona Halep revine vara aceasta pe terenul de tenis. Suspendată din competiţii, românca va juca la Cluj într-un meci demonstrativ de gală. Va face echipă cu Andrei Pavel, adversari fiind Steffi Graf şi Andre Agassi.

2. Puşcaş şi-a găsit echipă

Reclamă
Reclamă

George Puşcaş va semna cu Bari. Genoa se mai desparte de un român, după ce Radu Drăguşin a mers la Tottenham. Puşcaş va putea fi văzut din nou în AntenaPLAY, care transmite exclusiv meciurile din Serie B.

3. CFR transferă pe bandă rulantă

Tot de pe AS.ro afli cu ce atacant s-a înţeles Neluţu Varga pentru a întări echipa. Vârful are o statistică excelentă. A marcat în 12 meciuri la rând.

Reclamă

4. Lucescu se întoarce

Mircea Lucescu îşi anunţă întoarcerea în fotbal. Il Luce spune că va antrena din nou la vară, după ce a refuzat-o recent pe Beşiktaş Istanbul.

5. Meci istoric la Australian Open 2024

Elena Rybakina a fost eliminată de la Australian Open 2024 de Anna Blinkova. A fost 22-20 în super-tie-break. În această partidă s-a înregistrat cel mai lung tie-break din istoria Grand Slam-urilor.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine sunt vinovaţii pentru situaţia în care a ajuns FCSB?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
1:12
Darius Olaru, prima reacţie despre accidentarea din FCSB – Fenerbahce 1-1: “Am călcat greşit”
1:05
3 jucători pleacă de la FCSB după eliminarea din Europa League! Becali a anunţat noi transferuri la campioană
0:53
Răzvan Lucescu și Ionuț Radu se pot întâlni în play-off-ul pentru optimile Europa League. Cum arată tabloul
0:50
Charalambous a aflat după FCSB – Fenerbahce decizia luată de Gigi Becali. A fost luat prin surprindere: “Nu am fost informat”
0:49
Târnovanu a răbufnit după eliminarea FCSB-ului din Europa: “Nu-mi vine să cred că există astfel de oameni”
0:34
Marcatorul golului campioanei, Juri Cisotti, a spus ce i-a lipsit FCSB-ului pentru a o învinge pe Fenerbahce!
1 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. Timo Werner va fi adversarul lui Louis Munteanu 2 FotoE multimilionar, dar iubita lui superbă câştigă mai mulţi bani decât el: “Ne întrecem”! Sumele uriaşe încasate 3 Ștefan Baiaram, transfer în Germania. Mutarea carierei pentru jucătorul Universității Craiova 4 Denis Alibec semnează și pleacă de la FCSB! Echipa care îl transferă pe atacantul renegat de Gigi Becali 5 “Gigi Becali ar plăti oricât”. Mihai Stoica, detalii despre noul transfer pregătit la FCSB 6 Dennis Politic, titular în meciul cu Fenerbahce! Cum arată echipa FCSB-ului
Citește și