Închide meniul
Video

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 12 februarie 2024

Iulian Focșăneanu Publicat: 12 februarie 2024, 16:42 / Actualizat: 12 februarie 2024, 21:44

Comentarii

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 12 februarie 2024.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

FCSB a câştigat la limită meciul cu Sepsi, scor 1-0, şi şi-a refăcut avansul de 9 puncte faţă de Rapid. Gigi Becali a făcut un nou anunţ euforic şi este sigur că nimeni nu îl mai poate opri din drumul spre titlu.

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update 12 februarie 2024

1. Gigi Becali s-a amuzat de rivale după ce FCSB a învins-o pe Sepsi: “Vedetele CFR-lui sunt de Divizia C!“. A dezvăluit că a primit o ofertă şoc, de 5 milioane de euro, pentru Florinel Coman. Şi-a sfătuit însă starul să nu plece în Argentina.

2. Coasta de Fildeş a câştigat Cupa Africii pe Naţiuni! A triumfat în finala cu Nigeria, care a fost în direct pe AntenaPLAY. La un an după ce a câştigat bătălia cu cancerul, Sebastien Haller a marcat golul victoriei şi este erou naţional!

3. Tot pe AS.ro vezi şi imagini tulburătoare cu Cristi Tănase. “Dodel” a fost filmat pe jos, în faţa unei uşi, fără doi dinţi. „Am fost la un șpriț și așteptam să-mi deschidă soția”, a fost explicaţia fostului jucător al FCSB-ului.

Reclamă
Reclamă

4. Liga Campionilor Asiei revine pe AntenaPLAY cu turul optimilor de finală! Dan Petrescu şi Cristiano Ronaldo continuă lupta spre trofeu. Spectacolul este garantat!

5. Elisabeta Lipă a venit cu un mesaj de încurajare pentru Simona Halep: “Sunt ferm convinsă că este nevinovată!“. Fostul lider WTA aşteaptă verdictul de la TAS în scandalul de dopaj!

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul AntenaSport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pleacă Mircea Lucescu după meciul României cu San Marino?
Loading ... Loading ...
Citește și:
13:13
Mircea Lucescu l-a făcut praf pe Denis Drăguş: “Să îşi pună mintea la punct. Nu poţi intra în halul ăsta”
12:56
“Veţi continua la echipa naţională?” Răspunsul dat de Mircea Lucescu la conferinţa de presă
12:46
EXCLUSIVMircea Lucescu, atac spre bosniaci înainte de duelul cu San Marino: “Trebuia întrerupt. Țările mici, protejate”
12:38
EXCLUSIVGhiţă speră până la capăt în calificare: “Încă mai avem şanse”
12:10
Presa din Bosnia a răbufnit după ce a aflat ce vrea să facă FRF: “Românii sunt plângăcioși”
12:04
Fotbalistul pe care Gigi Becali ia “imediat 10 milioane”. FCSB e gata să-l vândă
1 Adrian Mutu a caracterizat cu un singur cuvânt jocul făcut de Ianis Hagi în meciul de coşmar cu Bosnia! 2 “Parcă era balerină” Adrian Porumboiu nu l-a iertat pe un tricolor! Nici Mircea Lucescu nu a scăpat 3 UPDATEÎnfrângerea dramatică a Ungariei a schimbat lista cu posibilele adversare ale României! Pe cine putem întâlni la baraj 4 FRF va merge la FIFA, după scandările rasiste din Bosnia! Comunicatul oficial al federaţiei 5 Răsturnare de situaţie! Decizia pe care a luat-o Mircea Lucescu despre viitorul lui, după ruşinea din Bosnia 6 Incidente la finalul meciului de la Zenica. Scandarea românilor care i-a scos din sărite pe bosniaici
Citește și