Video

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 19 iunie

Iulian Focșăneanu Publicat: 19 iunie 2024, 16:45

Comentarii
Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update 19 iunie! Acestea sunt cele mai tari ştiri sportive ale zilei, de pe site-ul AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

David Popovici este gata să scrie o nouă pagină de istorie! Fenomenul de 19 ani face spectacol la Campionatele Europene de Nataţie de la Belgrad. Luptă pentru medalia de aur în finala “probei regină”.

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update 19 iunie

1. David Popovici luptă pentru titlul european în direct pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY. Finala de la 100 de metri liber este de la ora 19:52. “Regele Nataţiei” s-a calificat cu cel mai bun timp!

2. FCSB a avut ghinion la tragerea la sorţi! Dacă va trece de Virtus, campioana României se va duela cu Maccabi Tel Aviv în turul 2 preliminar al UEFA Champions League. Cea mai bună echipă din Israel are un lot estimat la 24 de milioane de euro.

3. Vasile Mogoş a avut un mesaj de luptă incredibil înainte de meciul România – Belgia, de la EURO 2024. „M-aş arunca de pe pod pentru naţională!”, a afirmat jucătorul lui Edi Iordănescu.

Reclamă
Reclamă

4. Pe AS.ro afli şi ce adversare au primit CFR Cluj, Universitatea Craiova şi Corvinul în cupele europene. Emoţii mari pentru echipele noastre.

5. O nouă lovitură pentru Simona Halep! Nu este pe lista iniţială a jucătoarelor care au primit wild card la Wimbledon, turneu de Grand Slam pe care l-a câştigat în 2019.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul AntenaSport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Cine câștigă titlul de golgheter la Cupa Mondială?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
18:55

Cupa Mondială 2026, în Universul Antena | Programul complet de la turneul final din Statele Unite, Canada şi Mexic

18:55

Loturile complete ale celor 48 de echipe participante la Campionatul Mondial

18:54

Ceremonia de Deschidere din SUA a Cupei Mondiale (sâmbătă, 02:30, AntenaPLAY). Artiști de renume la Los Angeles

18:43

Daniel Oprița și-a stabilit prioritatea din această vară! În ce condiții va continua pe banca Stelei

18:18

Fotbalistul dorit de Liverpool, Manchester City şi Bayern Munchen şi-a decis viitorul club

18:12

Ceremonia de Deschidere din Canada a Cupei Mondiale (vineri, 20:30, AntenaPLAY). Spectacol la Toronto

1 E oficial. Nou antrenor la CFR Cluj. Neluțu Varga: “Sper să fie o lovitură pentru noi” 2 EXCLUSIVInternaţionalul român, pe lista lui Dinamo! Concurenţă importantă pentru transfer, chiar din Liga 1 3 E gata! Decizia finală luată de Gaziantep în ceea ce-l privește pe Mirel Rădoi 4 Gigi Becali l-a convins și semnează pe un an! Condiția impusă de patronul de la FCSB 5 Fostul jucător de la FCSB, gata de marea trădare! A fost surprins la sediul clubului marii rivale 6 Dorinel Munteanu a semnat cu noua echipă: “Am acceptat fără ezitare”
Citește și