Închide meniul
Video

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 27 martie 2024

Bogdan Stănescu Publicat: 27 martie 2024, 16:32 / Actualizat: 30 martie 2024, 13:51

Comentarii

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 27 martie

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 27 martie 2024.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe as.ro vezi ce a declarat Edi Iordănescu după meciul Columbia – România 3-2, cum a fost lăudat Ianis Hagi în presa din Spania, dar şi ce mesaj de rămas-bun i-a transmis Novak Djokovic fostului său antrenor, Goran Ivanisevic.

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 27 martie 2024

1. Edi Iordănescu, mulţumit de tricolori

Edi Iordănescu s-a arătat mulţumit de jucătorii naţionalei după Columbia – România 3-2, meci care a fost în direct pe Antena 1 şi în AntenaPLAY. “Dacă erau mai multe minute, câştigam”, a spus selecţionerul.

2. Ianis Hagi, lăudat în Spania

Reclamă
Reclamă

Presa din Spania a scris în termeni elogioşi despre Ianis Hagi, după ce fiul “Regelui” a marcat împotriva Columbiei. “A revoluţionat România”, a titrat prestigioasa Marca.

3. Româncele luptă pentru medalii

Cupa Mondială de haltere va fi exclusiv în AntenaPLAY în perioada 31 martie – 11 aprilie! Cambei, Toma şi Cotruţa vor lupta pentru medalii. Ele au şi o altă miză uriaşă, calificarea la Jocurile Olimpice de la Paris.

Reclamă

4. Lionel Messi, anunţ despre retragere

Tot de pe AS.ro afli când se va retrage Leo Messi şi ce a dezvăluit campionul mondial despre momentul în care a trebuit să plece de la Barcelona.

5. Nole i-a spus “Bye-bye”

Novak Djokovic s-a despărţit de antrenorul lui, Goran Ivanisevic. Cei doi colaborau împreună din 2018. “Mulţumesc pentru tot, prietene. Te iubesc”, i-a spus Nole croatului, în mesajul de rămas-bun.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Cina va câştiga titlul mondial în Formula 1?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
0:18
Benfica – Sporting 1-1. Remiză în „Clasicul” Portugaliei. Echipa lui Jose Mourinho rămâne neînvinsă „acasă”
23:52 5 dec.
Președintele Federației din Turcia a “uitat” de barajul cu România. Declarație arogantă după tragerea la sorți
23:46 5 dec.
“FIFA a aranjat tragerea pentru noi”. Reacţie categorică a americanilor după ce şi-au aflat grupa de la World Cup 2026
23:38 5 dec.
Bilanțul României contra posibilelor adversare de la World Cup 2026: un meci istoric și un discurs memorabil
23:23 5 dec.
Florin Purece, tiradă la adresa colegilor, după 0-3 la Oțelul: „Mă simt umilit. Fac un apel public”
23:00 5 dec.
FIFA anunţă sâmbătă (19:00, AntenaPLAY) programul complet şi stadioanele unde se vor juca meciurile de la World Cup 2026
1 EXCLUSIVMircea Rednic, revenire senzaţională în Liga 1! Are contractul pe masă 2 Lando Norris, cel mai rapid și în a doua sesiune de antrenamente de la Abu Dhabi! Programul complet al weekendului decisiv 3 VIDEOTragerea la sorţi a grupelor World Cup 2026 | România a aflat cu cine poate juca. Cum arată toate grupele 4 VideoLando Norris l-a evitat în ultima secundă pe Verstappen: “Ce face omul ăsta? Era să ne lovim” 5 S-a decis cine arbitrează confruntarea FCSB – Dinamo 6 Cum arată “grupa morţii” de la World Cup 2026 şi care sunt cele mai aşteptate dueluri
Citește și