Închide meniul
Video

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari știri ale zilei de 5 aprilie 2024

Viviana Moraru Publicat: 5 aprilie 2024, 17:48 / Actualizat: 7 aprilie 2024, 14:37

Comentarii

AntenaSport Update

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari știri sportive ale zilei de 5 aprilie 2024, de pe AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro vezi câte săptămâni va lipsi Alexandru Băluță. Mijlocașul de la FCSB s-a accidentat, chiar înaintea derby-ului cu fosta lui echipă, Universitatea Craiova.

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari știri sportive ale zilei de 5 aprilie 2024

1. F1, live pe Antena 3 CNN și în AntenaPLAY

Max Verstappen și Oscar Piastri au dominat primele două sesiuni de antrenamente din Marele Premiu al Japoniei! Calificările și cursa vor fi live pe Antena 3 CNN și în AntenaPLAY.

2. Petrescu, OUT de la Jeonbuk

Reclamă
Reclamă

Dan Petrescu a fost demis de la Jeonbuk. Presa din Coreea de Sud a făcut anunțul: „Echipa s-a prăbușit!” Sud-coreeni au anunțat și următoarea destinație a „Bursucului”.

3. Pierdere uriașă pentru FCSB

De pe AS.ro vezi și cât va lipsi Alexandru Băluță. Mijlocașul de la FCSB s-a accidentat și va rata sigur derby-ul cu Universitatea Craiova.

Reclamă

4. Trică, din nou la FCU Craiova

Eugen Trică este noul antrenor de la FCU Craiova. Adrian Mititelu l-a adus din nou la echipă, pentru a-i salva pe olteni de la retrogradare. Nicolo Napoli a rămas și el la club.

5. Dennis Man s-a decis

Dennis Man a luat decizia finală și urmează să semneze prelungirea contractului cu Parma. Românul vrea să joace în Serie A alături de „cruciați”.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

O va ajuta Olimpiu Moruţan pe Rapid să ia titlul în Liga 1?
Loading ... Loading ...
Citește și:
8:42
Erling Haaland a răbufnit, după eşecul surprinzător al lui Manchester City din Champions League: “E jenant”
8:40
Ce a putut spune Mikel Arteta despre Interul lui Cristi Chivu, după victoria lui Arsenal de pe Meazza
8:30
Recordul impresionant stabilit de Arsenal, după ce a învins fără emoţii Interul lui Cristi Chivu în Champions League
8:25
Reacţia ultraşilor de la FCSB după ce Olimpiu Moruţan a “trădat” şi a ales Rapid
8:10
“Nu suntem obişnuiţi cu aşa ceva în Italia”. Cristi Chivu, reacţie categorică după ce Inter a fost învinsă de Arsenal
8:00
Start mai lent pentru Honda. Analiza lui Adrian Georgescu
1 Gata, Nicolae Stanciu a semnat. Clubul cu care a bătut palma 2 Transferul pentru care Gigi Becali luptă cu echipe din Olanda, Belgia, Spania şi Italia 3 FotoImagini rare cu părţinţii si sora lui Radu Drăguşin. Ce mesaj au avut la cununia civilă: “Să aibă o familie frumoasă” 4 Ce se întâmplă cu jucătorul care a semnat din greșeală în Liga 1? Răsturnare de situație 5 Patronul unui club de tradiţie din România anunţă falimentul: “Nu am bani! Se va închide” 6 Rapid a făcut anunțul în privința lui Olimpiu Moruțan: „O tâmpenie!”
Citește și