Reclamă
Video
Fotbal • 23 ianuarie, 16:54
Tamas
Max Verstappen a vorbit despre România - Olanda chiar înainte de MP al Austriei (15:45, Antena 1 şi AntenaPLAY): "Luptă strânsă!"
Max Verstappen a vorbit despre România - Olanda chiar înainte de MP al Austriei (15:45, Antena 1 şi AntenaPLAY): "Luptă strânsă!"