campionatul mondial de tenis de masa

Bernadette Szocs și Sofia Polcanova, eliminate în sferturile probei de dublu ale Campionatului Mondial, exclusiv în AntenaPLAY
Alte sporturi • 25 mai, 12:35

Bernadette Szocs – Mariam Alhodaby 4-3. Bernie e în turul 3, la Campionatul Mondial. Competiția e exclusiv în AntenaPLAY
Alte sporturi • 23 mai, 13:43

Bernadette Szocs şi Adina Diaconu, în turul 3 la Campionatul Mondial de tenis de masă. Competiţia e LIVE în AntenaPLAY
Alte sporturi • 23 mai, 11:04

Bernadette Szocs și Sofia Polcanova s-au calificat în optimi la Campionatul Mondial! Competiţia e LIVE exclusiv în AntenaPLAY
Alte sporturi • 22 mai, 23:51

Elizabeta Samara, după ce s-a calificat în turul 3: „Corpul meu nu s-a simţit bine”. Campionatul Mondial e LIVE în AntenaPLAY
Alte sporturi • 22 mai, 22:39

Elizabeta Samara s-a calificat în turul 3 al Campionatului Mondial! Meciul a fost LIVE exclusiv în AntenaPLAY
Alte sporturi • 22 mai, 22:00

Andreea Dragoman – Ozge Yilmaz 4-0, în turul 2 al Campionatului Mondial! Competiţia e exclusiv în AntenaPLAY
Alte sporturi • 22 mai, 13:19

Victorii românești la Campionatul Mondial de tenis de masă. Competiția e LIVE în AntenaPLAY
Alte sporturi • 22 mai, 8:49

Eduard Ionescu – Simon Gauzy 3-4, în primul tur al CM de tenis de masă 2023. Meciul a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY
Alte sporturi • 21 mai, 22:39

Adina Diaconu s-a calificat în turul 2 al Campionatului Mondial 2023. Competiția e LIVE în AntenaPLAY
Alte sporturi • 21 mai, 12:12

Ovidiu Ionescu, eliminat în turul 1 la Campionatul Mondial de tenis de masă. Competiţia e LIVE în AntenaPLAY
Alte sporturi • 20 mai, 21:27

Eliza Samara a învins-o pe Yu-Wen Huang în primul tur la Campionatului Mondial de tenis de masă, care este în direct în AntenaPLAY
Alte sporturi • 20 mai, 16:05

Bernadette Szocs, înaintea Campionatului Mondial 2023, care e LIVE în AntenaPLAY: ”Am visat la o medalie”
Alte sporturi • 20 mai, 13:34