Catanzaro

AntenaPLAY • 1 aprilie, 17:19
Video

Dennis Man, exasperat înainte de fluierul primei reprize din Parma – Catanzaro! Jucătorul român nu s-a lipit de gol!

Catanzaro – Palermo 1-1 a fost în AntenaPLAY. Ionuț Nedelcearu a jucat tot meciul la oaspeţi
AntenaPLAY • 26 ianuarie, 23:25

Catanzaro – Brescia 2-3 și Sampdoria – FeralpiSalo 2-3 au fost în AntenaPLAY. Spectacol total în Serie B
AntenaPLAY • 23 decembrie, 19:15

Palermo – Catanzaro 1-2, în AntenaPLAY! Şoc acasă pentru echipa lui Ionuţ Nedelcearu
AntenaPLAY • 1 decembrie, 23:20

Venezia – Catanzaro 2-1. Meci „nebun” în Serie B! Gazdele au câştigat cu un gol marcat în prelungirile primei reprize
AntenaPLAY • 10 noiembrie, 22:20

Pietro Iemmello a marcat un gol senzațional în Sudtirol – Catanzaro! A deschis scorul cu un șut fabulos
AntenaPLAY • 7 octombrie, 16:50

Dennis Man, prima reacţie după primul gol al sezonului la Parma: „Sunt bine fizic şi mulţumit de ce pot oferi!”
AntenaPLAY • 18 septembrie, 12:10

Dennis Man i-a cucerit pe italieni, după ce a marcat pentru Parma: „A fost într-o zi de graţie!”
AntenaPLAY • 18 septembrie, 10:24

Nota obținută de Dennis Man după Catanzaro – Parma 0-5. Cum au descris italienii prestația românului
AntenaPLAY • 17 septembrie, 20:17

Dennis Man a revenit cu gol la Parma! Românul i-a răsplătit încrederea lui Fabio Pecchia
AntenaPLAY • 17 septembrie, 18:55

Catanzaro – Ternana 2-1, în AntenaPLAY! Gazdele au dat lovitura în finalul partidei! Mărginean a debutat la oaspeţi
AntenaPLAY • 27 august, 23:30

Sampdoria – Pisa şi Catanzaro – Ternana, exclusiv în AntenaPLAY, în etapa a doua din Serie B
AntenaPLAY • 22 august, 14:28