cfr cluj – rapid

Ce cotă a ajuns să aibă Rapid la câştigarea titlului în Liga 1, după victoria cu CFR
Liga 1 • 11 februarie, 8:55

Adevăratul motiv pentru care Cristi Săpunaru a fost scos de pe teren după numai 16 minute din CFR – Rapid 0-1
Liga 1 • 11 februarie, 8:12

„Avem calitate!” Damjan Djokovic vrea titlul cu Rapid pe „modelul CFR Cluj”. Cum poate fi răpusă FCSB: „Asta trebuie să facem!”
Liga 1 • 11 februarie, 0:17

Marian Aioani l-a făcut uitat pe Horaţiu Moldovan cu paradele din CFR Cluj – Rapid 0-1: „Le-am făcut fanilor seara fericită!”
Liga 1 • 10 februarie, 23:52

Damjan Djokovic le-a răspuns contestatarilor cu primul gol în tricoul Rapidului! Croatul, lovitură pentru fosta sa echipă
Liga 1 • 10 februarie, 22:41

Adrian Mutu pune presiune înainte de CFR Cluj – Rapid: „Trebuie neapărat să câştigăm pentru a reduce distanţa de FCSB”
Liga 1 • 9 februarie, 19:15

„Liniile româneşti au fost la VAR!”. Dan Petrescu a cedat după golul anulat în CFR Cluj – Rapid 2-2: „În tur ne-a furat de ne-a rupt”
Liga 1 • 19 martie, 23:14

Adi Mutu, mesaj categoric pentru Dan Şucu şi Victor Angelescu după CFR Cluj – Rapid 1-0: „Să luăm cât mai repede 4-5 jucători!”. Urmează derby-ul cu FCSB
Liga 1 • 17 iulie, 0:37

Dan Petrescu, avertisment pentru rivale după CFR Cluj – Rapid 1-0: „Să se ferească toţi de noi, s-a sucit norocul. E bine cu VAR!”
Liga 1 • 17 iulie, 0:18

Cristi Bălgrădean, prima reacţie după intervenţia URIAŞĂ din CFR Cluj – Rapid 1-0: „Era să o comitem din nou la ultima fază!”. Ce a spus şi Yuri
Liga 1 • 16 iulie, 23:51

CFR Cluj – Rapid 1-0. Final dramatic în Gruia! Alexandru Albu a ratat un penalty în minutul 90+8, după intervenția VAR
Liga 1 • 16 iulie, 23:00

Rareş Ilie, mesaj emoţionant chiar înainte de derby-ul CFR Cluj – Rapid: „O să faceţi un meci mare!”. Ce a transmis noul jucător de la Nice
Liga 1 • 16 iulie, 20:35