elena zaharia

Eduard Ionescu și Ioana Sîngeorzan au ratat calificarea pe tabloul principal de la Saudi Smash! Meciurile au fost în AntenaPLAY
Alte sporturi • 3 mai, 18:03

Eduard Ionescu, Elena Zaharia şi Ioana Sîngeorzan, victorii pe linie la Saudi Smash 2024, în AntenaPLAY
Tenis de masă • 2 mai, 16:40

Elena Zaharia, medalie de argint la Campionatul European U21 de tenis de masă
Tenis de masă • 28 ianuarie, 19:16

Bianca Mei-Roşu şi Elena Zaharia au câştigat medalia de aur la Campionatul European U21 de tenis de masă
Alte sporturi • 28 ianuarie, 17:31

Elena Zaharia, în finala probei de simplu la Campionatul European U21 de tenis de masă
Tenis de masă • 28 ianuarie, 14:07

Bernie Szocs, idol pentru Elena Zaharia înainte de Turneul Campioanelor (15-17 decembrie, în AntenaPLAY): „O mare recunoştinţă!”
Alte sporturi • 14 decembrie, 14:01

AS.RO LIVE | Elena Zaharia este ACUM invitata lui Dan Pavel. Povești de senzație din lumea tenisului de masă
Tenis de masă • 14 decembrie, 8:00

Elena Zaharia, performanţă uriaşă la Campionatul Mondial de Juniori la tenis de masă! Românca a obţinut medalia de argint
Alte sporturi • 3 decembrie, 21:07

Bernadette Szocs, încrezătoare înainte de Campionatele Europene: „Suntem din nou pregătite pentru luptele mari şi pentru aur”
AntenaPLAY • 8 septembrie, 14:27