gent

CFR Cluj, înfrângere în primul amical din 2024! Ciprian Deac a marcat singurul gol al formaţiei din Gruia
Liga 1 • 12 ianuarie, 14:31

Darius Olaru este la mare căutare în această iarnă. Căpitanul de la FCSB, urmărit de o nouă formație din occident
Liga 1 • 6 ianuarie, 19:53

Presa din Belgia a anunţat o luptă strânsă pentru transferul lui Darius Olaru: „Sunt una la gâtul alteia”
Liga 1 • 28 decembrie, 12:11

Gift Orban, hat-trick senzațional în Conference League! S-a marcat cea mai rapidă „triplă” din istoria cupelor europene
Conference League • 15 martie, 20:47

Fotbalistul „curtat” de FCSB și Universitatea Craiova poate prinde un transfer în străinătate: „Oferta este pe masă”
Liga 1 • 15 ianuarie, 13:03

Răzvan Lucescu şi Alexandru Mitriţă, în sferturile Conference League după Gent – PAOK 1-2. Performanţă uriaşă pentru români. Succes cu repetiţie pentru Lucescu Jr: „Vrem să dominăm în turneele în care jucăm!”
Fotbal extern • 18 martie, 0:24

Alexandru Cicâldău&co au rezistat eroic în Barcelona – Galatasaray 0-0. PAOK – Gent 1-0. Echipa lui Răzvan Lucescu, victorie la limită. El Haddadi a decis Sevilla – West Ham 1-0. Atalanta – Leverkusen 3-2. Rezultatele zilei sunt aici
Fotbal extern • 10 martie, 23:50

Oficial | Ladislau Boloni a semnat cu Panathinaikos. Misiune grea pentru român: "nu pot face minuni"
Fotbal extern • 19 octombrie, 12:11

Ovidiu Haţegan revine în UEFA Champions League. Arădeanul va arbitra echipa lui Mircea Lucescu!
Fotbal • 21 septembrie, 14:55

Mii de fani la meciurile din Belgia. Decizia luată de autorităţi pe timpul pandemiei
Fotbal • 19 septembrie, 7:38

Lui Mircea Lucescu i-a trecut glonţul pe la ureche. A fost la un pas să-l schimbe, la pauză, pe jucătorul numărul unu al meciului cu Alkmaar
Fotbal • 15 septembrie, 21:05

Ladislau Boloni nu a rezistat nici măcar o lună la Gent. Antrenorul român, dat fară afară chiar înaintea meciului din Champions League!
Fotbal extern • 14 septembrie, 12:52

Ladislau Boloni a semnat cu Gent. Românul va antrena în Champions League! "Sunt încântat, Belgia este a doua mea casă"
Fotbal extern • 20 august, 14:47

Ladislau Boloni este dorit de o echipă din Belgia! Unde poate ajunge antrenorul român
Fotbal extern • 2 iunie, 16:35