kasimpasa

Meci de infarct pentru Marius Șumudică în Turcia! Gaziantep, două goluri într-un minut, după ce a fost condusă cu 3-0 la pauză
Fotbal extern • 3 decembrie, 15:29

Alexandru Maxim, decisiv în Kasimpasa – Gaziantep 1-2. Românul și-a calificat echipa în sferturile Cupei Turciei
Fotbal • 8 februarie, 16:23

Nebunie pe San Mames în Athletic Bilbao – Barcelona 3-2! Dezastrul continuă pentru jucătorii lui Xavi. „Galacticii”, calificare dramatică după Elche – Real Madrid 1-2. Diogo Jota, „dublă” în Arsenal – Liverpool 0-2
Fotbal • 21 ianuarie, 1:05

Galatasaray – Kasimpașa 1-3. Dezastru total pentru echipa lui Moruțan și Cicâldău! Cifrele horror ale formației Cim Bom în acest sezon
Fotbal • 20 ianuarie, 21:40

Scene ireale în Gaziantep – Kasimpașa 2-0. Jucătorii au fost chemați de la dușuri pe teren să termine meciul, după o gafă incredibilă a arbitrului. Maxim și Toșca au fost titulari
Fotbal extern • 5 noiembrie, 22:44

Probleme pentru Marius Şumudică! Ce a făcut noua echipă a românului cu Kasimpasa. Rezultatul care îl va enerva pe antrenor
Fotbal extern • 30 octombrie, 15:53

Marius Șumudică, propunere de ultimă oră din Turcia! Ce echipă a pus ochii pe antrenorul român
Fotbal extern • 22 martie, 17:51

Momente dramatice pentru Şumudică în Turcia! Rizespor a ratat victoria în prelungirile meciului. Erdogan a dat gol pentru echipa românului
Fotbal extern • 2 februarie, 16:44