west ham fcsb

Mihai Stoica, anunţ dezastruos după West Ham – FCSB 3-1. Doi jucători de bază au probleme: „S-au accidentat!”
Conference League • 9 septembrie, 1:16

Verdictul specialistului după penalty-ul primit de West Ham cu FCSB! Ion Crăciunescu nu a stat pe gânduri şi a făcut anunţul
Conference League • 9 septembrie, 0:53

Gigi Becali, atac la Ilie Dumitrescu după West Ham – FCSB 3-1: „Ai mintea întunecată, eşti prea mic!”. Ce l-a înfuriat pe patronul roş-albaştrilor
Conference League • 9 septembrie, 0:31

West Ham – FCSB 3-1. Nicolae Dică a sperat o repriză la debutul în Conference League. Andrei Cordea, gol superb la Londra! „Ciocănarii” au întors scorul în 7 minute
Conference League • 8 septembrie, 23:55

OFICIAL | Ce se întâmplă cu meciul West Ham – FCSB, după ce Regina Elisabeta a II-a a murit
Conference League • 8 septembrie, 20:59

„Dan Petrescu se teme şi de echipa lui, e plângăreţ!”. Miodrag Belodedici a analizat şansele lui CFR Cluj şi FCSB în Conference League
Conference League • 8 septembrie, 17:24

Gigi Becali îşi freacă mâinile de bucurie! Câţi fani români vor fi la West Ham – FCSB, în Conference League. Interes uriaş şi pentru duelul cu Anderlecht, de pe Arena Naţională
Conference League • 7 septembrie, 23:37

„Probabil vă aşteptaţi să primim multe goluri”. Ce a declarat Nicolae Dică înainte de West Ham – FCSB: „Nu ştiu câţi antrenor se pot mândri cu asta!”
Conference League • 7 septembrie, 21:55

Helmut Duckadam îi spulberă lui Gigi Becali visul de a o vedea pe FCSB în „primăvara” Conference League: „E frumos să visezi, dar te mai şi trezeşti”. Ce spune despre meciul cu West Ham
Conference League • 7 septembrie, 19:41

Vladimir Coufal se teme de FCSB! Fundașul lui West Ham, laude pentru echipa lui Nicolae Dică: „Au jucători foarte buni!”
Conference League • 7 septembrie, 18:19

Fanii lui FCSB nu mai pot cumpăra bilete pentru meciul cu West Ham, din Conference League: „Vânzare oprită!”. Ce s-a întâmplat
Conference League • 3 septembrie, 11:12