Iga Swiatek – Coco Gauff, finala Roland Garros 2022! Poloneza e mare favorită

Avatar photo

Publicat: 2 iunie 2022, 23:50

Iga Swiatek – Coco Gauff e finala Roland Garros 2022. Poloneza e mare favorită împotriva jucătoarei de 18 ani.

Iga Swiatek, în timpul meciului cu Daria Kasatkina, din semifinalele Roland Garros 2022 / Profimedia

Constantin Din, la AS.ro LIVE
5
dec.
23:43
Gigi Becali vrea să dea afară opt jucători de la FCSB! „Lasă-i să înghețe pe banii pe care îi iau! Du-te, bă, pleacă!”
5
dec.
23:25
Ironia lui Mihai Stoica în timpul meciului Brazilia – Coreea de Sud. MM nu s-a abținut
5
dec.
23:20
CM 2022 | Tot ce trebuie să ştii despre Campionatul Mondial. Grupele, rezultatele, programul complet şi favoritele. Se cunosc 3 sferturi de finală
5
dec.
23:15
CM 2022 | Toți pentru Pele! Starurile Braziliei, mesaj special pentru legenda fotbalului după calificarea în sferturile Campionatului Mondial
5
dec.
23:03
CM 2022 | Brazilia a schimbat portarul în timpul meciului cu Coreea de Sud! De ce l-a băgat Tite pe Weverton în locul lui Alisson
5
dec.
22:55
CM 2022 | Brazilia – Coreea de Sud 4-1. Samba în Qatar! Selecao s-a calificat în sferturile Campionatului Mondial, unde va înfrunta Croația
5
dec.
22:41
CM 2022 | Neymar a scris istorie în Brazilia – Coreea de Sud! Starul Selecao, într-o ierarhie selectă alături de Pele și Ronaldo
5
dec.
22:28
Gigi Becali a anunțat o nouă lovitură pe piața transferurilor! Plecarea care îi va rotunji conturile FCSB-ului
5
dec.
22:10
Gigi Becali, prima reacție după FCSB – CS Mioveni 5-1. Cum a explicat schimbarea din minutul 25. Cine e singurul jucător pe care l-a criticat
5
dec.
21:48
Mihai Pintilii a venit la interviu în locul lui Leo Strizu, după FCSB – CS Mioveni 5-1: “De-asta sunt aici!”
Caroline Garcia - Aryna Sabalenka, finala Turneului Campioanelor
Tenis • 7 nov., 10:39
Caroline Garcia – Aryna Sabalenka, finala Turneului Campioanelor. Reacţia lui Iga Swiatek după eliminarea din semifinale
Simona Halep
WTA • 31 oct., 11:56
A apărut noul clasament WTA. Ce loc ocupă Simona Halep după ce a fost suspendată pentru dopaj