Închide meniul
Video

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update! Acestea sunt cele mai tari ştiri ale zilei de 25 ianuarie

Antena Sport Publicat: 25 ianuarie 2023, 16:41

Reclamă

Cele mai tari știri ale zilei, la AntenaSport Update

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri ale zilei de 25 ianuarie.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Alexi Pitu a fost vândut de Farul la Bordeaux. La plecarea spre Franţa, jucătorul de 20 de ani a dezvăluit ce sfat a primit de la „Regele” Hagi. Un alt jucător român de mare perspectivă, Rareş Ilie, nu s-a adaptat la Nice. Adi Mutu l-a îndemnat pe fostul mijlocaş al Rapidului să rămână în Ligue 1.

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update – 25 ianuarie

1. Alexi Pitu a plecat în Franţa şi va juca la Bordeaux. Farul primeşte 2 milioane de euro! „Gică Hagi mi-a zis să am încredere în mine. Pot să mă impun”, a spus Pitu la aeroport.

2. Adi Mutu a exclus varianta revenirii lui Rareş Ilie la Rapid. L-a sfătuit pe mijlocaşul de 19 ani să continue să se lupte pentru un post de titular la Nice!

3. Pe AS.ro afli de ce Nana Falemi l-a criticat pe Mihai Pintilii în scandalul licenţelor. În schimb, Mihai Stoica l-a comparat pe antrenorul lui FCSB cu Pep Guardiola.

Reclamă
Reclamă

4. Gabriela Ruse va juca, alături de Marta Kostyuk, în semifinalele turneului de dublu de la Australian Open. Românca a avut un discurs genial despre viitoarele adversare.

5. Acuzaţii şocante la adresa lui Conor McGregor. Starul din MMA ar fi bătut o femeie. Aceasta a sărit de pe un yacht de lux ca să scape cu viaţă.

Nu uitaţi, cele mai importante ştiri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Va ajunge Cristiano Ronaldo la borna 1.000 de goluri marcate în carieră?

Loading ... Loading ...
Citește și:
Reclamă
15:03

Programul de luni al românilor la Cupa Mondială 2025

14:46

Noi dezvăluiri şocante din scandalul pariurilor din Italia! Radu Drăguşin, implicat în plata de 40.000 de euro

14:37

Benard Biwott a câştigat maratonul de la Paris

14:28

„Arbitrajele influenţează lupta la titlu!” Afirmaţii dure ale lui Marius Şumudică înainte de CFR Cluj-Rapid

14:16

Decizia luată la FCSB, înainte de meciul crucial cu Universitatea Craiova. Cum va arăta primul 11

13:56

VIDEOImagini virale cu Sergio Ramos din Mexic! Ce i-a transmis portarului după ce i-a întors spatele la penalty

1 „M-a deranjat!” Dorinel Munteanu a văzut gestul făcut de jucătorii lui Sepsi după 1-4 cu Farul și a reacționat 2 Răzvan Lucescu semnează cu noua echipă! Anunţul momentului despre antrenorul român 3 VIDEOOscar Piastri, pole-position în MP al Bahrainului. Tur perfect pentru pilotul McLaren. Verstappen, pe şapte 4 U Cluj – Dinamo 2-4! „Câinii”, la prima victorie din play-off după un meci „nebun”. Cum arată clasamentul 5 Ianis Stoica și Adrian Mititelu, schimb de mesaje pe rețelele de socializare: „Poate voi fi jucătorul dumneavoastră!” 6 „Mie mi-ar fi rușine!” Ioan Ovidiu Sabău și-a făcut praf jucătorii după U Cluj – Dinamo 2-4!
Citește și