Închide meniul
Video

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update! Acestea sunt cele mai tari ştiri ale zilei de 9 februarie

Antena Sport Publicat: 9 februarie 2023, 16:36

Comentarii

AntenaSport Update / as.ro

Alexandra Tudor îţi prezintă la AntenaSport Update cele mai tari ştiri ale zilei de 9 februarie. Ultimele detalii despre lovitura pregătită de Gigi Becali, dar și mesajul realist transmis de Alex Bourceanu în legătură cu naționala României, la AS.ro Live, se află printre subiectele zilei din lumea sportului.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Tot la AntenaSport Update, afli care este marele vis al lui Gică Hagi.

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update – 9 februarie

1. Neymar a fost “urecheat” de Galtier după ce PSG a fost eliminată din Cupa Franței. Antrenorul parizienilor i-a reproșat brazilianului că a pierdut mingea la golul victoriei marcat de Marseille. Derby-ul a putut fi urmărit în exclusivitate în AntenaPLAY.

2.Alex Bourceanu crede în șansele de calificare ale României la EURO 2024. Invitat la emisiunea AS.ro LIVE, fostul căpitan de la FCSB a anunțat că locul 2 din grupă reprezintă cel mai realist obiectiv pentru naționala lui Edi Iordănescu.

3.Tot pe AS.ro, afli că Gigi Becali este aproape să dea o nouă lovitură. Patronul de la FCSB a primit o ofertă din China pentru Ianis Stoica. Jumătate de milion de euro sunt pregătiți să plătească oficialii lui Beijing Guoan pentru atacantul împrumutat de vicecampioană la U Cluj.

Reclamă
Reclamă

4.Ciprian Tătărușanu a împlinit 37 de ani și a fost sărbătorit cum se cuvine de italieni. Cei de la AC Milan i-au pregătit un mesaj special românului devenit titular în absența lui Maignan. “La mulți ani și toate cele bune, ‘Tătă’!”, i-au urat italienii.

5.Gică Hagi visează la ziua în care un jucător crescut la academia sa va ajunge la Real Madrid sau Barcelona, echipele unde “Regele” a strălucit în anii ’90. “Trăiesc cu acest gând și sper că se va îndeplini!”, a anunțat Hagi.

Nu uitaţi, cele mai importante ştiri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Cine va câştiga derby-ul dintre FCSB şi CFR?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
17:21
Fotbalistul de Mondial care nu știa regulile jocului! Cel mai bizar moment din istoria turneelor finale, sub ochii unui român 
17:17
Conducerea s-a ținut de cuvânt: Cătălin Cîrjan și-a prelungit contractul cu Dinamo. Clauza de reziliere fixată
17:15
Verdict final despre transferul lui Vladislav Blănuță la Dinamo. Răspunsul primit de „câini” de la UEFA
16:49
Gigi Becali a decis! Cine îl înlocuiește pe Ștefan Târnovanu în poarta FCSB-ului: „E mai bun”
16:40
Gigi Becali, principalul vinovat pentru situaţia de la FCSB: “Mă dau afară singur, dar nu pot”. Anunţ despre Charalambous
16:33
Observația făcută de italieni, după ce Istvan Kovacs a fost delegat cu fratele său la Dortmund – Inter
1 UPDATELIVEBLOG Mercato 2026. Cele mai importante transferuri din iarnă. AS Roma a transferat extrema lui Dan Șucu 2 Orașul comandat de Ceaușescu își scoate la licitație stadionul. Prețul de pornire e de sute de mii de euro 3 Adrian Porumboiu a dat verdictul în lupta la titlu din Liga 1. Echipa scoasă din calcule: “Nu o văd” 4 Transferul anunțat în direct, după FCSB – CFR Cluj 1-4: „Da, e adevărat” 5 Gigi Becali, anunț despre viitorul lui Elias Charalambous după ce FCSB a fost umilită de CFR Cluj 6 Prima măsură radicală anunţată de Gigi Becali după ce FCSB a fost umilită de CFR şi riscă să rateze play-off-ul!
Citește și