Închide meniul
Video

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 12 decembrie 2023

Iulian Focșăneanu Publicat: 12 decembrie 2023, 16:19 / Actualizat: 14 decembrie 2023, 15:18

Comentarii

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 12 decembrie 2023.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Simona Halep a aflat când va fi audiată la Tribunalul de Arbitraj Sportiv. Românca mai are de aşteptat până să se ducă, alături de echipa ei de avocaţi, la Lausanne.

Alexandra Tudor îţi prezintă AntenaSport Update 12 decembrie 2023

1. Simona Halep a primit o veste uriaşă de la TAS! Va fi audiată la Lausanne în perioada 7-9 februarie 2024. Halep va încerca să-şi dovedească nevinovăţia şi să scape de suspendarea de patru ani primită pentru dopaj!

2. Ionuţ Lupescu a avut o reacţie incredibilă după ce a aflat că Burleanu ar putea ajunge preşedinte la UEFA. “Nu e ipoteză, e o lucrare!“, a declarat fostul internaţional, în exclusivitate pentru AntenaSport.

3. S-au luat primele măsuri după ce incidentele şocante din Turcia, la care Moruţan a fost martor! Başkanul lui Ankaragucu a fost arestat pentru că l-a băgat în spital pe arbitrul Halil Umut Meler. Campionatul a fost suspendat.

Reclamă
Reclamă

4. Pe site-ul nostru, as.ro, afli şi ce lovitură a primit Gigi Becali. Clubul cu care negocia a primit interzis la transferuri.

5. Cornel Dinu i-a făcut praf pe jucătorii lui Dinamo, care au ajuns la 13 meciuri la rând fără victorie în Liga 1. Nimeni nu a scăpat de furia “Procurorului”

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuşi Universitatea Craiova să ia titlul în acest sezon fără Mirel Rădoi?
Loading ... Loading ...
Citește și:
15:13
EXCLUSIVCâţi fani români vor fi prezenţi la Zenica, la duelul crucial al “tricolorilor” cu Bosnia
14:52
Dinamo nu renunță! Alb-roșiii vor să transfere în iarnă jucătorul la care au avut “interzis” anul trecut
14:20
VideoSuperMondial: Wesley Sneijder, faţă în faţă cu Răducioiu la Bucureşti! Sâmbătă, ora 00:00, la Antena 1
14:12
Ce jucător e “arma secretă” a lui Mircea Lucescu înainte de Bosnia – România: “Nu se va atinge de el”
13:48
“Bucureştiul fură fraierii”. Marius Şumudică l-a făcut praf pe Louis Munteanu după transferul refuzat la FCSB
13:40
Selecționerul Bosniei, mesaj de luptă înainte de meciul cu România: “E un privilegiu să fim sub presiune”
1 FotoDan Alexa şi Gabi Tamaş au câştigat Asia Express! Suma pe care au primit-o! Cei doi, în lacrimi în finală 2 E oficial. A uitat trecutul de la FCSB şi a semnat cu Universitatea Craiova, Mihai Rotaru confirmă! 3 Franța lui Kylian Mbappe a ajutat România. De ce sunt siguri 100% “tricolorii” lui Mircea Lucescu 4 Foto“Vă pupă păpușicile!” Prima postare a lui Gabi Tamaş după ce el şi Dan Alexa au câştigat Asia Express 5 Mircea Lucescu a ratat să-l cheme la naţionala României, acum e la un pas să semneze cu Manchester United! 6 Primul jucător care e OUT de la Rapid. La cine va renunța Costel Gâlcă în iarnă
Citește și