Video

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 21 septembrie

Viviana Moraru Publicat: 21 septembrie 2023, 17:19

Comentarii

Captură AntenaSport

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update! Acestea sunt cele mai tari ştiri ale zilei de 21 septembrie.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro afli că Universitatea Craiova a anunţat oficial despărţirea de Laurenţiu Reghecampf. Antrenorul este aşteptat să semneze cu Al-Tai, din Arabia Saudită.

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 21 septembrie

1. Reghe îşi aşteaptă rândul

Universitatea Craiova a anunţat oficial despărţirea de Laurenţiu Reghecampf. “Reghe” îşi aşteaptă rândul la Al-Tai, care încă nu şi-a demis antrenorul.

2. Borcea şi Badea se reunesc

Reclamă
Reclamă

Cristi Borcea şi Nicolae Badea sunt gata să investească la Sportul Studenţesc. Fostul şef al galeriei lui Dinamo, Mihnea Ionescu, a făcut anunţul şi a dezvăluit că cei doi nu vor reveni în Ştefan cel Mare.

3. Scenariu sumbru pentru Halep

Tot de pe AS.ro afli că Simona Halep poate primi o suspendare mai mare de patru ani de la TAS. Scenariul sumbru pentru româncă a fost lansat de un expert anti-doping.

Reclamă

4. Lătescu visează la Arena Naţională

Ştefan Lătescu visează să se lupte cu Badr Hari pe Arena Naţională. În direct la AS.ro LIVE, “Golden Boy-ul” din Glory a dezvăluit prin ce momente dificile a trecut în copilărie.

5. S-a “rupt” Messi

Lionel Messi s-a accidentat în ultimul meci de la Inter Miami. Imediat după ce a fost schimbat în minutul 37, sute de fani au părăsit arena.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Pe ce loc va termina Nuno Campos cu Dinamo în primul sezon?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
23:56 7 iun.

Semnează cu CSM București, după ce a câștigat Champions League cu Metz: „Abia aștept”

23:07 7 iun.

Două transferuri ratate la FCSB. Anunțul lui Mihai Stoica: „Dacă ne grăbeam, avem și trei jucători deja”

22:50 7 iun.

Florentino Perez, victorie categorică la alegerile pentru președinția lui Real Madrid: „Este o zi fericită!” Mesajul lui Mourinho

22:48 7 iun.

„Trebuie să vorbesc cu el!” Mesajul cutremurător al selecționerului, după ce Eriksen s-a prăbușit pe gazon

22:23 7 iun.

„E groaznic”. A văzut ce s-a întâmplat cu Christian Eriksen și a rămas „mască”: „E a doua oară când se întâmplă!”

22:07 7 iun.

VideoJurnal Antena Sport | Cineva să-l oprească!

1 O nouă plecare anunțată de Dinamo, la câteva ore după aducerea lui Nuno Campos 2 Lovitură uriașă pentru Craiova! Anunțul făcut de impresarul lui Al-Hamlawi: „Să fie clar!” 3 Gigi Becali a primit o ofertă de 7 milioane de euro pentru un star de la FCSB. Anunţul patronului 4 Gigi Becali a dat cea mai tare lovitură la FCSB! “Semnează pe 2 ani” 5 Adi Ilie a anunţat care sunt cei 3 jucători ai viitorului naţionalei României: “Sper că Hagi şi-a dat seama” 6 Sorin Cârţu a anunţat “cel mai tare transfer făcut de Universitatea Craiova în această vară”
Citește și