Închide meniul
Video

AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 9 decembrie

Publicat: 9 decembrie 2024, 16:33

Comentarii

Gigi Becali, în faţa jurnaliştilor / AS.ro

AntenaSport Update vine cu cele mai tari ştiri ale zilei de 9 decembrie de pe AS.ro.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

FCSB a învins-o pe FC Botoşani şi a urcat pe primul loc în Liga 1. Gigi Becali nu vrea emoţii în lupta pentru titlu şi e gata să “arunce” cu bani în perioada de mercato.,

AntenaSport Update 9 decembrie

1. Becali, asalt pe piaţa transferurilor

Gigi Becali anunţă noi transferuri după ce FCSB a ajuns lider în Liga 1. Abdallah de la Dinamo şi Cisotti de la Oţelul sunt ţintele campioanei. Becali l-a sunat şi pe Neluţu Varga pentru a-l lua pe Louis Munteanu, dar patronul CFR-ului s-a temut de o reacţie nervoasă a lui Dan Petrescu.

2. Gol de pus în ramă

Reclamă
Reclamă

Kiril Despotov a înscris un gol fabulos pentru PAOK-ul lui Răzvan Lucescu. “Mama îl va revedea de 200 de ori“, a fost reacţia savuroasă a bulgarului, la finalul meciului care a fost în direct pe AntenaPLAY.

3. Halep revine

Pe As.ro afli şi care este locul pe care îl ocupă acum Simona Halep în clasamentul WTA. Românca tocmai a avut o reacţie acidă la adresa mai multor jucătoare din circuit.

Reclamă

4. Hamilton şi-a luat adio de la Mercedes

Lewis Hamilton a oferit imagini emoţionante după ultima cursă pentru Mercedes. “Vă sunt recunoscător tuturor” a fost mesajul britanicului pentru membrii echipei, înainte să piloteze pentru Ferrari.

5. Messi, gata să îşi decidă viitorul

Fabrizio Romano a făcut anunţul momentului despre Lionel Messi. David Beckham este pe punctul de a-i oferi un nou contract la Inter Miami. Starul argentinian poate rămâne în MLS până în 2026.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul AntenaSport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Înapoi la Homepage
Reclamă

Pe ce loc va termina România Grupa H a preliminariilor pentru World Cup 2026?
Loading ... Loading ...
Citește și:
23:59
VIDEOSanta Clara – Sporting 1-2. Campioana a revenit pe primul loc, cu un gol marcat în prelungiri
23:46
Bayern Munchen s-a oprit la 16 victorii consecutive. Campioana Germaniei putea să piardă, dar Kane a salvat-o
23:44
Anunţul lui Victor Angelescu despre transferuri după ce Rapid a urcat pe primul loc
23:38
Claudiu Petrila nu se aştepta să fie convocat la naţională: “Am fost surprins”! Ce a spus de meciul cu Bosnia
23:27
“A făcut un meci complet” Gâlcă l-a lăudat pe Dobre, după ce căpitanul Rapidului nu a fost convocat la naţională
23:15
Novak Djokovic s-a retras de la Turneul Campionilor! Musetti îi ia locul şi va fi în premieră acolo
1 FotoClipe emoţionante la înmormântarea lui Emeric Ienei. Ce a făcut nepoata fostului antrenor 2 VIDEOLando Norris, pole-position în Marele Premiu al Braziliei! Calificări incredibile, cu Verstappen OUT din Q1 3 VIDEOIanis Hagi, gol de senzaţie! Fiul lui Gică Hagi, în mare formă înaintea meciurilor naţionalei 4 S-a “rupt” pe scara autocarului şi ratează Hermannstadt – FCSB. Situaţie incredibilă 5 Incredibil! Neluţu Varga i-a dat 100.000 de euro lui Gigi Becali ca să-l transfere pe Louis Munteanu. Ce s-a decis 6 Alimentul pe care David Popovici îl mănâncă zilnic! Era de bază în dieta românilor
Citește și