Închide meniul
Video

Camelia Bălţoi îți prezintă AntenaSport Update! Acestea sunt cele mai tari știri ale zilei de 14 martie 2023

Iulian Focșăneanu Publicat: 14 martie 2023, 16:33 / Actualizat: 22 aprilie 2023, 0:21

Comentarii

Camelia Bălţoi îţi prezintă cele mai importante ştiri sportive ale zilei

Camelia Bălţoi îți prezintă AntenaSport Update, cele mai tari știri ale zilei de 14 martie 2023

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Naţionala României este gata să ia startul în campania de calificare la EURO 2024. Gică Popescu, fostul fundaş “de fier” al Generaţiei de Aur a transmis un mesaj pentru Edi Iordănescu.

Camelia Bălţoi îți prezintă AntenaSport Update 14 martie 2023

1. Fără scuze pentru tricolori

Gică Popescu anunţă că România nu are scuze dacă nu se califică la EURO 2024. “Baciul” nu ştie cu ce fundaşi poate aborda preliminariile Edi Iordănescu. Andorra – România e pe 25 martie, de la 21:45, LIVE pe Antena 1 şi pe AntenaPLAY.

2. Lacrimile lui Nedelcu

Reclamă
Reclamă

Mihai Pintilii a dezvăluit că Dragoş Nedelcu a plâns în vestiar la FCSB, după ce a fost criticat de Gigi Becali. Între timp, Gică Hagi l-a reinventat la Farul.

3. Idol surpriză pentru “Rege”

Tot de pe AS.ro, afli că unul dintre idolii lui Gică Hagi a fost Kevin Keegan. “L-am iubit în copilărie”, susţine Regele, într-un articol pentru BBC.

Reclamă

4. Nu sună telefoanele

Gică Popescu vrea să îl ţină cu picioarele pe pământ pe Adrian Mazilu. “Nu sună telefoanele pentru el”, anunţă “Baciul”. Mazilu e marcat 5 goluri în acest sezon şi Fiorentina sau Feyenoord îl au deja pe radar.

5. Kovacs îl arbitrează pe Mourinho

Istvan Kovacs va arbitra Roma lui Jose Mourinho, în returul cu Real Sociedad din optimile de finală din Europa League. El a mai condus în acest sezon un meci uriaş, Liverpool – Real Madrid 2-5.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va reuşi Universitatea Craiova să ia titlul în acest sezon fără Mirel Rădoi?
Loading ... Loading ...
Citește și:
9:59
Lotul României pentru meciul cu Bosnia. Cei trei jucători la care a renunţat Mircea Lucescu
9:31
Istvan Kovacs, meci cu două goluri anulate şi o eliminare în preliminariile World Cup 2026. Arbitrul român, criticat: “O glumă”
9:26
Felix Auger-Aliassime s-a calificat în semifinale la Turneul Campionilor! Victorie în două seturi în faţa lui Zverev
9:15
Bosnia – Romania LIVE TEXT (21:45). Meci crucial pentru tricolori, în preliminariile World Cup 2026
9:08
EXCLUSIV“Ne vedem la tragerea la sorţi?” Mircea Lucescu, răspuns de două cuvinte înaintea meciului crucial cu Bosnia
8:40
Mihai Stoica şi-a ales naţionalele favorite pentru barajul României de World Cup 2026: “Sunt accesibile”
1 Franța lui Kylian Mbappe a ajutat România. De ce sunt siguri 100% “tricolorii” lui Mircea Lucescu 2 Posibilele adversare ale României de la barajul pentru World Cup 2026, după ultimele rezultate din preliminarii 3 Gigantul care vrea să cumpere Farul Constanţa. Giovanni Becali a dezvăluit: Gică Hagi vinde echipa! 4 Reacţia italienilor după ce Adi Mutu l-a făcut praf pe Walter Zenga, care l-a criticat pe Chivu 5 România U20 – spulberată de Germania, scor 6-0 6 Ce i-a spus Cristiano Ronaldo selecţionerului Irlandei după ce a văzut direct cartonaşul roşu pentru un gest golănesc
Citește și