Video

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update! Acestea sunt cele mai tari ştiri ale zilei de 2 februarie 2023

Antena Sport Publicat: 2 februarie 2023, 16:57 / Actualizat: 22 aprilie 2023, 23:12

Comentarii

Captură AS.ro

Google News As.roAdaugă-ne ca sursă preferată în Google Google News As.roUrmărește AS.ro pe Discover

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri ale zilei de 2 februarie 2023.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Postul de antrenor de la FCSB continuă să stârnească controverse. Fără licenţă PRO, Mihai Pintilii a primit un mesaj dur de la Răzvan Lucescu. În schimb, favoritul lui Gigi Becali este susţinut de Anghel Iordănescu.

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri ale zilei de 2 februarie 2023

1. Răzvan Lucescu a avut un mesaj direct pentru Mihai Pintilii în scandalul licenţelor din Liga 1. “Nu are carnet. Să se ducă la școală să studieze!”. În schimb, Anghel Iordănescu a sărit la gâtul şefului Şcolii de Antrenori, Lucian Burchel.

2. Mihai Rotaru a răbufnit după ce Sergiu Hanca şi Ionuţ Vînă au dat în judecată Universitatea Craiova. Patronul oltenilor l-a numit mercenar pe Hanca. Nici Vînă nu a scăpat!

3. Tot pe AS.ro vezi şi de ce Gigi Becali nu vrea să le lase moştenire, fetelor sale, echipa de fotbal FCSB. Motivul pentru care a vorbit despre falimentul familiei.

Reclamă
Reclamă

4. Schimb de replici fabulos între Cristiano Ronaldo şi un fost coechipier. „Cristiano, picioarele tale arată groaznic!”. Răspunsul portughezului a fost unul memorabil!

5. Robert Niţă a venit cu dezvăluiri savuroase despre George Copos. “A numărat fursecurile!”, şi-a amintit fostul jucător al Rapidului. Ce s-a întâmplat, afli pe site-ul nostru.

Nu uitaţi, cele mai importante ştiri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Va arbitra Istvan Kovacs în optimile Campionatului Mondial 2026?
Loading ... Loading ...
Citește și:
6:46

“De ce l-ați scos pe Ronaldo?”. Răspunsul tranșant al lui Roberto Martinez după “thriller-ul” Portugalia – Croația

6:22

Anunţul uriaş făcut de Cristiano Ronaldo după Portugalia – Croaţia 2-1

6:11

VIDEOMoment uriaş! Întâlnirea titanilor Ronaldo şi Modric, la finalul meciului Portugalia – Croţia. Mesaj sublim al lui CR7

5:58

LIVE VIDEOElveţia – Algeria 2-0, ACUM, pe Antena 1 şi AntenaPLAY. Reuşită imediat după pauză

5:44

Cristiano Ronaldo a intrat în istoria fotbalului după Portugalia – Croaţia 2-1

5:39

VIDEOPrima reacție a lui Cristiano Ronaldo după calificarea Portugaliei în optimile WC: “Am câștigat pentru Diogo”

1 VIDEOE oficial! Fotbalist de la Benfica, transferat de Universitatea Craiova 2 Tragedie în fotbal. Fotbalistul a fost ucis: “Se căsătorise în urmă cu doar cinci luni” 3 Cu ce club din Liga 1 a semnat Jovan Markovic 4 Dinamo transferă atacant. Andrei Nicolescu: “Ne-am înţeles!” 5 A picat transferul lui Anderson Ceara la CFR Cluj 6 VIDEOCe le-a spus arbitrul croaţilor după cea mai controversată fază de la Mondial, din minutul 90+13 al partidei cu Portugalia
Citește și