Închide meniul
Video

Camelia Bălţoi îți prezintă AntenaSport Update! Acestea sunt cele mai tari știri ale zilei de 8 mai 2023

Antena Sport Publicat: 8 mai 2023, 16:34 / Actualizat: 18 mai 2023, 19:52

Comentarii

Camelia Bălţoi îţi prezintă ştirile zilei

Camelia Bălţoi îți prezintă AntenaSport Update, cele mai tari știri sportive ale zilei de 8 mai 2023.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro, afli toate detaliile despre situaţia de la CFR Cluj, acolo unde Neluţu Varga şi-a anunţat plecarea. Tot aici, vezi cum Irina Begu a devenit prima rachetă a României.

Camelia Bălţoi îți prezintă AntenaSport Update 8 mai 2023

1. E cutremur la CFR Cluj

E cutremur la CFR Cluj. Varga a anunţat că se retrage din fotbal, după meciul cu Craiova. Cristi Balaj e sigur că patronul se va răzgândi, chiar dacă şansele la titlu sunt minime.

2. A revenit Ianis

Reclamă
Reclamă

Ianis Hagi a fost titular la Rangers, după un an. Antrenorul Michael Beale l-a lăudat pe fiul Regelui. “Există potențialul pentru a continua la un nivel înalt”, a spus Beale.

3. Asprilla, şef de galerie

Tot de pe AS.ro, afli că Faustino Asprilla a fost şef de galerie pentru Parma lui Dennis Man. Românul nu a marcat, dar columbianul le-a purtat noroc cruciaţilor, care au bătut cu 2-0.

Reclamă

4. Jose Mourinho, la PSG

Jose Mourinho a refuzat-o pe Chelsea şi este aproape să semneze cu PSG. Francezii anunţă că The Special One este alesul lui PSG, pentru a aduce trofeul Ligii Campionilor pe Parc des Princes.

5. Simona Halep, depăşită de Irina Begu

Simona Halep a fost depăşită oficial de Irina Begu în clasamentul WTA. Begu devine astfel prima rachetă a României , după zece ani în care „Simo” a deţinut supremaţia.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Se va califica FCSB în play-off sezonul acesta?
Loading ... Loading ...
Citește și:
19:39
Dorinel Munteanu, reacție categorică după Farul – Hermannstadt 1-1: „Meritam cele trei puncte”
19:10
Farul – Hermannstadt 1-1. Pas greșit pentru Ianis Zicu în lupta pentru un loc de play-off
19:02
Întrebarea care l-a făcut să râdă pe Cristi Chivu, după ce Inter a învins-o pe Udinese: „Începe să înțeleagă”
18:51
Rio Ave – Benfica LIVE VIDEO (22:30). Jose Mourinho are nevoie de victorie pentru a rămâne aproape de rivale
18:29
Daniel Pancu, discurs despre situația lui Ciprian Deac: „Deciziile antrenorului nu se discută niciodată”
18:24
Englezii au aflat motivul pentru care Tottenham nu l-a lăsat pe Radu Drăgușin să plece. Transferul la AS Roma a picat
1 Prima “victimă” a lui Gigi Becali după FC Argeş – FCSB 1-0: “Reziliem contractul! N-am nevoie de aşa ceva” 2 Constantin Budescu a dat verdictul despre lupta la titlu: “Nu o să le stea nimeni în cale” 3 Gigi Becali, prima reacție după ce a aflat că Rapid îl transferă pe Olimpiu Moruțan: „Și eu l-am vrut” 4 Gigi Becali și-a distrus jucătorii, după FC Argeș – FCSB 1-0. Ce le-a reproșat patronul campioanei 5 Cele două mutări anunțate de Gigi Becali la FCSB, după înfrângerea cu FC Argeș: „Vor veni amândoi” 6 Suma uriaşă donată de Gigi Becali călugărilor de pe Muntele Athos: “Va fi sfânt! Rămâne în istorie”
Citește și