Închide meniul
Video

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 11 septembrie 2023

Iulian Focșăneanu Publicat: 11 septembrie 2023, 16:41 / Actualizat: 5 ianuarie 2024, 18:46

Comentarii

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 11 septembrie 2023.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Edi Iordănescu şi Andrei Burcă au venit, la conferinţa de presă, cu ultimele detalii despre meciul care este vital pentru calificarea la EURO 2024. Pe as.ro aveţi şi toate reacţiile după finala de la US Open, câştigată de Novak Djokovic.

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update 11 septembrie 2023

1. Edi Iordănescu le-a răspuns criticilor înaintea meciului România – Kosovo, care va fi marţi, de la ora 21:45, în direct pe Antena 1 şi în AntenaPLAY. Selecţionerul tricolorilor asigură că va obţine calificarea la EURO 2024.

2. România a pierdut dramatic primul duel de la Campionatele Europene. Tricolorii au condus Anglia cu 2-0 şi au avut 3 mingi de meci, dar s-au văzut învinşi. Competiţia continuă în AntenaPLAY.

3. Novak Djokovic a câştigat US Open! Sârbul l-a învins în finală pe Daniil Medvedev şi a egalat recordul istoric deţinut de Margaret Court: 24 de trofee de Grand Slam!

Reclamă
Reclamă

4. Pe site-ul nostru, as.ro, vezi cum arată clasamentele actualizate ATP şi WTA. Simona Halep a fost ştearsă, după ce a rămas fără niciun punct. Sorana Cîrstea este cel mai bine clasată româncă!

5. Marius Şumudică exclude varianta de a-l transfera pe Andrea Compagno de la FCSB. În schimb, îşi doreşte un atacant român, pe Denis Drăguş.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

O va ajuta Olimpiu Moruţan pe Rapid să ia titlul în Liga 1?
Loading ... Loading ...
Citește și:
11:42
Vlad Chiricheş e OUT de la FCSB! Jucătorul şi-a dat acordul pentru rezilierea contractului
11:34
Finalul unei ere! LeBron James nu va fi titular în NBA All-Star Game 2026
11:16
Ofri Arad, prezentat oficial la FCSB. Al doilea transfer al iernii pentru campioană
11:13
Schimbări la Rapid, după transferul lui Olimpiu Moruţan. Adrian Ilie s-a convins: “Vom vedea alt sistem”
11:03
Germania, Spania, Suedia şi Croaţia, calificate în grupele principale de la Campionatul European
10:26
Suma uriaşă câştigată de Sorana Cîrstea, după calificarea spectaculoasă în turul doi la Australian Open
1 Jucătorul revine la FCSB. Mutarea a fost anunţată oficial: “Îi urăm mult succes” 2 Surpriză de proporţii: Giovanni Becali a anunţat transferul lui Olimpiu Moruţan: “98-99% e aranjat” 3 Un club din Premier League forţează transferul definitiv al lui Radu Drăgușin 4 VIDEONu a rezistat! Selecţionerul Marocului l-a certat pe Diaz după ce şi-a bătut joc de penalty-ul din prelungiri! 5 Zeljko Kopic, în doliu! Tragedia a fost anunţată de antrenor: “Odihnește-te în pace” 6 Salariul uriaş pe care Olimpiu Moruţan îl va avea în Liga 1
Citește și