Camelia Bălţoi îţi prezintă ştirile sportive ale zilei
Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 15 septembrie 2023.
În direct în AntenaPLAY, România a obţinut o nouă victorie spectaculoasă la Campioantele Europene de tenis de masă. Tricolorele continuă lupta pentru medaliile de aur!
Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update 15 septembrie
1. ROMÂNIA, ÎN SEMIFINALE LA CAMPIONATELE EUROPENE
România s-a calificat în semifinalele Campionatelor Europene de tenis de masă, după o victorie cu 3-2 în faţa Spaniei. Bernadette Szocs, Eliza Samara şi Andreea Dragoman vor lupta pentru un loc în finală cu Franţa, sâmbătă, de la ora 11:00, exclusiv în AntenaPLAY.
2. ITIA A VRUT SĂ ÎI IA TOT
Agenția Internațională pentru Integritate în Tenis a cerut o suspendare de 6 ani pentru Simona Halep şi anularea tuturor rezultatelor de după data de 8 martie 2022. Tribunal a respins cererea şi a decis să o suspende de 4 ani.
3. EDI VREA SĂ PLECE
Tot pe AS.ro afli motivele pentru care Edi Iordănescu vrea să plece de la naţională după Campionatul European din 2024.
