Închide meniul
Video

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 30 august 2023

Valentin Pîrcălabu Publicat: 30 august 2023, 17:48 / Actualizat: 13 decembrie 2023, 17:57

Comentarii

Camelia Bălţoi îţi prezintă cele mai importante ştiri sportive ale zilei / AS.ro

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update, cele mai tari ştiri sportive ale zilei de 30 august 2023.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Pe AS.ro citeşti cele mai tari ştiri ale zilei. Afli care este starea de sănătate a lui Mircea Rednic, dar şi ultimele detalii de la naţionala României înaintea duelurilor cu Israel şi Kosovo, din preliminariile pentru EURO 2024.

Camelia Bălţoi îţi prezintă AntenaSport Update – 30 august 2023

1. MIRCEA REDNIC, OPERAT PE CORD

Mircea Rednic a suferit un infarct şi a fost operat pe cord. Antrenorul celor de la UTA a simţit dureri în piept în timpul meciului cu FCSB. “Este bine acum, se recuperează“, a anunţat şeful arădenilor, Alexandru Meszar.

2. MIHĂILĂ, LĂUDAT DE ANTRENOR

Reclamă
Reclamă

Valentin Mihailă a fost lăudat de antrenorul Parmei, după ce a fost titular în victoria cu Pisa. “Mi-a plăcut mult de el”, a spus Fabio Pecchia. Pisa – Parma 1-2 a fost exclusiv în AntenaPLAY.

3. PROBLEME PENTRU EDI IORDĂNESCU

Tot pe as.ro afli că Edi Iordănescu are probleme mari înaintea dublei cu Israel şi Kosovo. Dennis Man şi Vlad Chiricheş nu vor juca în meciurile care pot duce naţionala României mai aproapede EURO 2024.

Reclamă

4. IANIS, PRIMELE DECLARAŢII LA ALAVES

Ianis Hagi a oferit primele declaraţii după transferul la Alaves. “Am o responsabilitate pentru că port numele Hagi, e o presiune care îmi place, dar și o motivaţie“, a spus internaţionalul român.

5. FAC TOTUL PENTRU MESSI

Lionel Messi schimbă fotbalul din SUA! Americanii vor să întrerupă campionatul pentru ca starul argentinian să poată juca la echipa naţională, fără ca Inter Miami să îi simtă lipsa.

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul Antena Sport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Ce va face FCSB în grupa principală a Europa League?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
18:35
Românul Cristi Chivu pregăteşte un transfer de la Real Madrid. Afacerea surpriză anunţată în presa din Italia
18:13
Bosnia a anunţat lotul pentru meciul cu România. Dzeko şi cei care ne-au “răpus” la Bucureşti, printre jucători
17:55
Accidentare teribilă în Botoşani – Hermannstadt! Una dintre vedetele liderului a ieşit pe targă
17:39
LIVE SCOREBotoşani – Hermannstadt 2-0. Liderul Ligii 1, în căutarea unei noi victorii
17:33
Gigi Becali, propunere uluitoare pentru unul dintre jucătorii FCSB-ului: “Îl botez şi pe el, ca pe George”
17:22
Câţi bani sunt în conturile clubului Genoa? Datoriile pe care Dan Şucu trebuie să le plătească
1 Gigi Becali, dezvăluire incredibilă despre sfințirea Catedralei Neamului. Fără precedent 2 Giovanni Becali i-a dat replica lui Florin Tănase, după ce a fost făcut praf de decarul FCSB-ului 3 VIDEOLando Norris a câștigat Marele Premiu al Mexicului. Britanicul, noul lider din clasamentul general al piloților 4 Scandal uriaş: Denisa Golgotă a depus plângere pentru hărţuire: “A spus că mi-ar da pumni în gură. E favorizată o gimnastă” 5 CFR Cluj nu așteaptă după Dan Petrescu! Decizia majoră luată de Iuliu Mureșan: “Ceva voi face” 6 FotoGestul lui Mirel Rădoi pentru Ştefan Baiaram după ce l-a schimbat în meciul Metaloglobus – Universitatea Craiova
Citește și