campionatele europene de tenis de masă

AntenaPLAY • 17 septembrie, 21:02
Video

Antrenorul României, primele concluzii după medalia de argint câştigată la Campionatele Europene: „Să nu fim trişti!”

Andreea Dragoman a izbucnit în plâns după ce a fost învinsă în finala Campionatelor Europene. Imagini emoţionante, în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 17 septembrie, 18:19
Video

România – Germania 0-3! Tricolorele au pierdut finala Campionatelor Europene, care a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 17 septembrie, 16:35

Schimb fabulos, de 31 de lovituri, câştigat de Bernadette Szocs în finala Campionatelor Europene! Era un moment crucial
AntenaPLAY • 17 septembrie, 16:30
Video

Germania – Portugalia 3-0 a fost LIVE VIDEO în AntenaPLAY. Germania – România este finala Campionatelor Europene
AntenaPLAY • 16 septembrie, 15:15

Bucurie nebună a jucătoarelor României, după calificarea în finala Campionatelor Europene! Dramatism total pe final
AntenaPLAY • 16 septembrie, 13:48
Video

Bernadette Szocs, ultimele detalii înainte semifinalele Campionatelor Europene. România – Franţa (sâmbătă, 11:00, în AntenaPLAY)
Tenis de masă • 15 septembrie, 18:39

România – Danemarca 0-3, la Campionatele Europene de tenis de masă. „Tricolorii” au fost învinși categoric de nordici
Tenis de masă • 14 septembrie, 21:32

Setul care a dus România în sferturile de finală de la Campionatele Europene. Bernadette Szocs, revenire de poveste
AntenaPLAY • 14 septembrie, 16:57
Video

Szocs, Samara şi Dragoman, primele reacţii după ce au calificat România pe tabloul principal de la Campionatele Europene
AntenaPLAY • 11 septembrie, 19:48

România s-a calificat pe tabloul principal la Campionatele Europene de tenis de masă! Competiţia e exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 11 septembrie, 18:21

Bernadette Szocs, înainte de Campionatele Europene de la Malmo: „Am încredere că putem ajunge la Jocurile Olimpice”
AntenaPLAY • 7 septembrie, 17:45
EXCLUSIV

Bernadette Szocs e în formă maximă înaintea Campionatelor Europene de tenis de masă (10 – 17 septembrie), live în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 6 septembrie, 22:15
Foto

Miză uriaşă pentru România la Campionatele Europene de tenis de masă! Competiţia e live în AntenaPLAY
Alte sporturi • 6 septembrie, 14:33

Bernadette Szocs a fost eliminată în „optimi” de la Campionatele Mondiale! Elizabeta Samara şi Andreea Dragoman s-au calificat în „sferturi” la dublu
Alte sporturi • 27 noiembrie, 9:50