genclerbirligi

Reacţia lui Zeljko Kopic după ce Dinamo a făcut 1-1 cu Genclerbirligi! De ce Darko Velkovski nu a jucat niciun minut!
Liga 1 • 9 ianuarie, 16:23

Dinamo, remiză în primul amical al iernii, cu Genclerbirligi! Ce echipă a folosit Zeljko Kopic
Liga 1 • 9 ianuarie, 15:42

Gabriel Torje a semnat prelungirea contractului cu Genclerbirligi. Românul va mai evolua un sezon în Turcia
Fotbal extern • 5 iunie, 20:13

Gabi Torje, devastat după cutremurele din Turcia: „Familiile și-au pierdut tot ce au agonisit în viață!”
Extra • 6 februarie, 18:33
EXCLUSIV

Gabi Torje, goluri pe „bandă rulantă” în Liga a 2-a din Turcia! Mijlocaşul a marcat din nou şi a fost căpitan la Genclerbirligi
Fotbal extern • 21 ianuarie, 18:56

Ce debut pentru Gabi Torje la Genclerbirligi! Mijlocaşul român a marcat un gol superb în poarta lui Altinordu
Fotbal extern • 15 ianuarie, 21:14

Gabi Torje, prezentat la noua sa echipă! Mijlocaşul va încasa 20.000 de euro la ultima clasată din Liga a 2-a din Turcia
Fotbal extern • 6 ianuarie, 22:07

VIDEO | Bogdan Stancu a spart gheaţa! Românul, decisiv cu primul gol din 2021! "Este foarte special pentru mine"
Fotbal • 4 aprilie, 15:31

VIDEO | Alexandru Maxim a marcat din nou pentru Gaziantep. Echipa lui Marius Șumudică, încă o remiză în Turcia
Fotbal • 31 octombrie, 12:56

VIDEO | "Bombardierul" din Turcia. Bogdan Stancu e de neoprit. Gol şi pasă decisivă în deplasarea de la Izmir
Fotbal extern • 12 iulie, 5:41