scm râmnicu vâlcea

SCM Râmnicu Vâlcea – Nykobing, scor 32-29, în turul sferturilor European League! Victorie importantă pentru formația vâlceană
Handbal • 18 martie, 20:22

CSM Bucureşti a dat de pământ cu SCM Râmnicu Vâlcea în Liga Naţională! Cristina Neagu a dat recital pentru „tigroaice”
Handbal • 12 martie, 17:05

Scandal uriaș în „Liga Florilor!” SCM Rm. Vâlcea a câștigat derby-ul cu CSM București printr-un gol inventat de arbitri
Handbal • 30 septembrie, 21:47

CSM București – SCM Râmnicu Vâlcea 21-27. "Tigroaicele", calificare cu mari emoţii! Cristina Neagu a fost în zi de graţie. Cu cine se duelează în "sferturile" Ligii Campionilor
Handbal • 13 martie, 15:52

SCM Râmnicu Vâlcea – CSM Bucureşti 24-33 | Cristina Neagu le-a acuzat de aroganţă pe rivale! Ce a spus despre returul din optimile Champions League
Handbal • 6 martie, 16:03

SCM Râmnicu Vâlcea – CSM București 24-33. Victorie uriaşă în derby-ul românesc din optimile Champions League: "Nici nu am visat". Cristina Neagu, 13 goluri!
Handbal • 6 martie, 15:30

Metz – CSM București 25-22. Înfrângere fără drept de apel pentru “tigroaice”. Urmează un duel 100% românesc, cu SCM Râmnicu Vâlcea, în “optimi”
Handbal • 13 februarie, 16:00

NEWS ALERT | Sezon încheiat pentru SCM Râmnicu Vâlcea şi CSM Bucureşti. Liga Campionilor la handbal feminin s-a anulat
Handbal • 26 iunie, 10:53

News Alert | CSM București primește o veste bună! Decizia luată de EHF în privința vicecampioanei României
Handbal • 10 iunie, 14:41

Handbalul din România, fără campioane în acest sezon! CSM Bucureşti şi Dinamo, doar cu wild-card, în Liga Campionilor
Handbal • 18 mai, 11:05