FCSB și-a prezentat al treilea transfer al iernii. Adus de la Galați, Joao Paulo a semnat pe doi ani și jumătate, iar Gigi Becali i-a pus o clauză de reziliere de trei milioane de euro.
Ultimele video adaugate
Fanii români sunt gata să-l vadă pe Lionel Messi în Argentina - Austria, în Piaţa World Cup