Închide meniul
Video

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 17 mai

Iulian Focșăneanu Publicat: 17 mai 2024, 16:28

Comentarii

Captura AntenaSport Update

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update 17 mai 2024! Acestea sunt cele mai tari ştiri sportive ale zilei.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Răzvan Lucescu este în faţa unui meci uriaş. Dacă o învinge pe rivala Aris va deveni campion cu PAOK în Grecia. Românul poate scrie istorie în direct în AntenaPLAY.

Alexandra Tudor prezintă AntenaSport Update 17 mai 2024

1. Răzvan Lucescu a intrat pe ultima sută de metri cu pregătirile pentru finala campionatului. Aris – PAOK va fi duminică, de la ora 20:00, în direct pe AntenaPLAY. Antrenorul român a făcut deja o “victimă”. Fatih Terim a fost demis după eşecul cu Răzvan Lucescu.

2. Alex Chipciu a ajuns la un acord cu Gigi Becali. Totuşi, mutarea ar putea fi deturnată de şefii lui U Cluj. Nu mai vor să îl lase pe Chipciu gratis la FCSB şi cer o sumă de transfer!

3. Marius Şumudică a anunţat transferul stelar al lui Denis Drăguş. Pe AS.ro afli echipa care a plătit 2 milioane de euro în schimbul atacantului român, chiar înainte de EURO 2024.

Reclamă
Reclamă

4. Lewis Hamilton ştie cine ar trebui să îi ia locul la Mercedes. Este vorba de italianul de 17 ani Kimi Antonelli. Anunţul a fost făcut chiar înaintea Marelui Premiu de Imola. Cursa este duminică, de la ora 16:00, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY.

5. Xavi este la un pas să fie demis de Barcelona. Spaniolii anunţă că ar fi apărut o ruptură totală între Xavi şi Joan Laporta!

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul AntenaSport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă

Va reuşi Universitatea Craiova să ia titlul în acest sezon fără Mirel Rădoi?
Loading ... Loading ...
Citește și:
13:02
Cipru – Austria LIVE TEXT (19:00). Meci de importanţă maximă pentru România
12:53
EXCLUSIVSfatul lui Miodrag Belodedici, înainte de Bosnia – România. Mesaj direct pentru tricolorii lui Mircea Lucescu
12:34
Cine i-a vizitat pe “tricolori” înaintea partidei “de foc” cu Bosnia din preliminariile World Cup
11:57
Dan Petrescu, mesaj categoric înainte de Bosnia – România: “Mă aştept la o victorie”. Pe ce jucători mizează
11:31
Ce se întâmplă cu Cristiano Ronaldo înaintea meciului decisiv de calificare al Portugaliei. Decizia luată de selecţioner
11:09
Detroit Pistons a ajuns la 9 victorii consecutive în NBA. Javonte Green, cel mai bun marcator
1 Franța lui Kylian Mbappe a ajutat România. De ce sunt siguri 100% “tricolorii” lui Mircea Lucescu 2 Posibilele adversare ale României de la barajul pentru World Cup 2026, după ultimele rezultate din preliminarii 3 Gigantul care vrea să cumpere Farul Constanţa. Giovanni Becali a dezvăluit: Gică Hagi vinde echipa! 4 Reacţia italienilor după ce Adi Mutu l-a făcut praf pe Walter Zenga, care l-a criticat pe Chivu 5 România U20 – spulberată de Germania, scor 6-0 6 Ce i-a spus Cristiano Ronaldo selecţionerului Irlandei după ce a văzut direct cartonaşul roşu pentru un gest golănesc
Citește și