Video

Camelia Bălțoi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari știri ale zilei de 12 martie 2024

Antena Sport Publicat: 12 martie 2024, 16:29 / Actualizat: 13 martie 2024, 0:15

Comentarii

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update

Camelia Bălțoi îți prezintă AntenaSport Update, cele mai tari știri sportive ale zilei de 12 martie 2024.

ARTICOLUL CONTINUĂ DUPĂ RECLAMĂ

Dan Petrescu a ratat calificarea în semifinalele Ligii Campionilor Asiei. Echipa “Bursucului”, Jeonbuk, a fost învinsă de Ulsan, scor 0-1.

Camelia Bălțoi prezintă AntenaSport Update 12 martie 2024

1. Dan Petrescu a călcat pe urmele lui Cristiano Ronaldo şi a fost eliminat din Liga Campionilor Asiei. Jeonbuk a pierdut returul cu Ulsan, din sferturi, care a fost în direct pe AntenaPLAY.

2. Veste uriaşă primită de Florinel Coman. Ladislau Boloni îl vrea la Metz şi vine să îl vadă la meciul FCSB – Sepsi. Starul liderului din Liga 1 poate prinde, în vară, transferul carierei.

3. Pe AS.ro vezi, în exclusivitate, cine este jucătorul care l-a dezamăgit pe Edi Iordănescu şi care ratează convocarea la EURO 2024. Selecţionerul României a luat decizia finală!

Reclamă
Reclamă

4. Albion Rrahmani înscrie pe bandă rulantă la Rapid şi a ajuns pe lista de transferuri a lui Aston Villa. Dan Şucu poate da prima lovitură de proporţii de când a preluat echipa din Giuleşti!

5. Unul dintre avocaţii Simonei Halep a făcut anunţul momentului. ITIA ar fi cheltuit cel puţin 2 milioane de dolari pentru a obţine suspendarea româncei. “Simo” şi-a câştigat, la TAS, dreptul de a reveni pe teren!

Nu uitați, cele mai importante știri ale zilei sunt în jurnalul AntenaSport, azi, de la ora 20:00, pe Antena 1.

Reclamă
Înapoi la Homepage
Reclamă
Recomandări

Care e cel mai mare jucător "şlefuit" de Mircea Lucescu?

Vezi rezultatele

Loading ... Loading ...
Citește și:
13:48

BREAKING NEWSFlavius Stoican, noul antrenor de la Farul! Tehnicianul îl înlocuiește pe Ianis Zicu

13:30

Războiul Rădoi – Becali, inevitabil? „Cred că va izbucni conflictul. Nu e normal”

13:06

Ianis Zicu a plecat de la Farul! Anunțul clubului constănțean

12:56

Farul, refuzată de înlocuitorul lui Ianis Zicu! Când s-ar produce schimbarea la nivelul băncii tehnice

12:53

Liverpool a stabilit planul pentru viitorul sezon. 3 jucători de 170 de milioane pentru antrenor

12:38

UEFA a anunțat cine va arbitra returul Bayern – Real Madrid! „Los blancos”, invincibili cu el la centru

1 Scenariu de urgență pregătit de FIFA: șansă pentru Italia la Mondial. De ce România nu e luată în calcul 2 Atac incredibil la Chivu, după ce Inter s-a apropiat de titlu: „Supraevaluat și arogant” 3 Farul i-a găsit înlocuitor lui Ianis Zicu! Componentul Generației de Aur, marele favorit 4 Efectul neașteptat al „masacrului electoral” din Ungaria. Ce se întâmplă cu Sepsi și Csikszereda 5 Como 3-4 Inter. Ce nebunie de meci. Inter revine de la 0-2 și face un pas uriaș spre titlu 6 Gigi Becali, “păcătos” chiar în prima zi de Paște. A fost lăsat fără permis pentru viteză
Citește și