estoril

AntenaPLAY • 31 martie, 8:50
Video

Pepe şi-a ieşit din minţi, la finalul partidei cu 4 cartonaşe roşii! Scene incredibile în Liga Portugal

Sporting – Boavista 6-1, în AntenaPLAY! Gyokeres, spectacol cu 3 goluri și o pasă decisivă! Rezultatele etapei cu numărul 26
AntenaPLAY • 18 martie, 0:30

Rio Ave – Estoril 1-1 și Braga – Chaves 1-1, în AntenaPLAY. Seara remizelor în Liga Portugal
AntenaPLAY • 31 ianuarie, 23:00

Braga – Estoril 1-1 (6-5 d.l.d). Braga a câştigat dramatic Cupa Ligii Portugaliei, la penalty-uri, exclusiv în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 27 ianuarie, 22:50

Braga – Estoril, sâmbătă, 21:45, LIVE VIDEO în AntenaPLAY! Finala Cupei Ligii Portugaliei se anunță a fi memorabilă
Fotbal extern • 25 ianuarie, 10:28

Benfica – Estoril 1-1 (4-5 d.l.d). Surpriză de proporții în Cupa Ligii Portugaliei! Campioana Portugaliei, eliminată dramatic
Liga Portugal • 24 ianuarie, 23:59

Cupa Ligii Portugaliei | Estoril – Porto 3-1! Înfrângere dramatică pentru „dragoni”, cu două goluri încasate în prelungiri
AntenaPLAY • 6 decembrie, 21:45

Estoril – Casa Pia 4-0, în AntenaPLAY! Victorie la scor, în primul meci din noua etapă din Liga Portugal
AntenaPLAY • 10 noiembrie, 23:05

Cupa Ligii Portugaliei: Casa Pia – Nacional 2-1, în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 29 septembrie, 0:00

Liga Portugal, în AntenaPLAY. FC Porto – Gil Vicente 2-1. Gazdele au dat lovitura în prelungiri!
AntenaPLAY • 24 septembrie, 0:30

Liga Portugal a fost LIVE VIDEO, în AntenaPLAY! Braga – Sporting 1-1! Porto, egal dramatic cu Arouca
AntenaPLAY • 4 septembrie, 0:30

Estrela – Estoril 2-1 a fost în AntenaPLAY! Victorie dramatică cu un gol marcat în al 10-lea minut de prelungiri
AntenaPLAY • 26 august, 0:10