play-out liga 1

U Cluj – Dinamo 3-3! „Câinii”, egalați în minutul 90+1! Au nevoie de un miracol pentru a nu retrograda
Liga 1 • 4 mai, 20:35

Umilinţa supremă pentru Dinamo chiar în ziua în care FCSB a luat titlul! Dezastru în alb și roșu pentru „câini”
Liga 1 • 27 aprilie, 22:23

Dinamo – Poli Iaşi 1-0. Ahmed Bani, salvatorul „câinilor” în minutul 90+3! Dinamo a urcat pe locul 7 în play-out!
Liga 1 • 14 aprilie, 20:00

Oţelul – Dinamo 1-0. Gălăţenii au dat lovitura în prelungirile partidei! Dezastru pentru „câini”
Liga 1 • 8 aprilie, 22:25

FC Argeș – Dinamo 1-2 | „Câinii”, cinci victorii la rând în Liga 1! Deian Sorescu, gol din pasa lui Gol! Mai au nevoie de un punct pentru a evita „barajul”
Fotbal intern • 16 mai, 18:25

FC Voluntari – Chindia Târgoviște 0-0. Încă un meci fără gol primit pentru echipa lui Emil Săndoi
Fotbal intern • 10 mai, 13:12

Viitorul – Argeş 1-0 | Victorie mare pentru echipa lui Gică Hagi. Dobrogenii, ajutaţi de o gafă uriaşă de portar. Duckadam: "N-am mai văzut aşa ceva"
Fotbal intern • 9 mai, 15:24

UTA Arad – Poli Iași 1-2. Victorie uriașă pentru moldoveni! Echipa lui Nicolo Napoli speră la o minune
Fotbal intern • 9 mai, 12:52

EXCLUSIV | Dinamoviştii nu au mai rezistat după acuzele rivalilor şi şi-au arătat colţii. "Este prea multă răutate!"
Fotbal intern • 31 iulie, 19:32
Video

Chindia Târgovişte – Academica Clinceni 3-1. Gazdele au încheiat seria de şase înfrângeri în Liga 1. "Lanterna roşie", la un punct de Dinamo
Fotbal intern • 29 iulie, 13:15

Mihalcea nu se teme că ar putea fi schimbat cu Cosmin Contra. "Ţin mereu legătura cu el". Ce a spus despre atmosfera din vestiar
Fotbal intern • 24 iunie, 13:40