Dragoș Balauru la pescuit
Dragoş Balauru e campion la pescuit şi la vânat şi se laudă cu capturi impresionante. Cum a venit vacanţa, portarul “Bătrânei Doamne” a fugit pe malul lacului. Pescuitul e marea lui pasiune.
“Aici mă simt eu bine, îmi place să stau liniștit, îmi place natură. Am copilărit la țară, iar lacurile din jurul casei mi-au creat această dependență”, a spus Balauru.
Balauru e şi campion la pescuit. Nu trece niciun concurs fără să plece acasă cu vreun trofeu. Baluru, tocmai ce şi-a depăşit propriul record și a prins cel mai mare peşte!
“20 kg și 170 de grame + 7.24 mai aveam de 20 de kilograme 100”, se laudă portarul.
Pe lângă fotbal şi pescuit, portarul de la UTA e pasionat şi de vânat. Le promite colegilor o masă vânătorească, dacă la anul se califică în play-off.
“Am niște rețete. O să le fac cu vânat, cu peşte nu. Eliberez tot ceea ce prind”, a mai spus fotbalistul.
- Dragoş Balauru, campion la pescuit
- Ce promisiune le-a făcut portarul celor de la UTA colegilor
- Ecuador - Germania e live pe Antena 1 şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Curacao - Coasta de Fildeş e live pe Antena 3 CNN şi AntenaPLAY, joi, de la ora 23:00
- Ecuador – Germania, 23:00, LIVE VIDEO, în direct pe Antena 1 şi AntenaPLAY. Sud-americanii speră încă la calificare
- Ruptură în fruntea FRF! Răzvan Burleanu îl vrea demis pe omul lui de încredere
- Fostul campion cu Dinamo Bucureşti antrenează în SUA şi se bucură din plin de Mondialul american!
- Iranul cere FIFA să împiedice activităţi promoţionale la „meciul mândriei” împotriva Egiptului, de la Campionatul Mondial 2026
- Scandal la Campionatul Mondial, legat de vârsta căpitanului unei naţionale! Ce a putut apărea în documente

































