liga campionilor la handbal feminin

Rapid, înfrângere în Liga Campionilor! Vicecampioana a rămas pe penultimul loc în grupă
Handbal • 14 ianuarie, 19:05

CSM Bucureşti, victorie clară în Liga Campionilor! Fără Cristina Neagu, româncele şi-au luat revanşa cu DVSC Debrecen
Handbal • 18 noiembrie, 19:37

Esbjerg – Rapid 30-28. Înfrângere pentru vicecampioana României în primul meci din Liga Campionilor
Handbal • 10 septembrie, 19:16

Rapid, victorie entuziasmantă în Liga Campionilor! Campioana României a învins-o pe Kastamonu şi visează la sferturi
Handbal • 22 ianuarie, 18:47

CSM Bucureşti, calificată matematic în sferturile Ligii Campionilor! „Tigroaicele” nu mai pot pierde primele două locuri, cu trei meciuri înainte de final
Handbal • 21 ianuarie, 23:15

CSM Bucureşti, victorie de senzaţie cu Odense! Cristina Neagu a făcut legea pe teren. „Tigroaicele” s-au apropiat şi mai mult de „sferturi”
Handbal • 14 ianuarie, 20:46

CSM Bucureşti, victorie categorică cu Banik Most, în Liga Campionilor la handbal feminin! „Tigroaicele” rămân neînvinse după cinci runde
Handbal • 16 octombrie, 19:27

Rapid, egal dramatic cu Buducnost, în Liga Campionilor la handbal feminin. Campioana României a urcat pe primul loc în grupă
Handbal • 15 octombrie, 21:17

CSM Bucureşti a remizat dramatic cu Bietigheim, în Liga Campionilor la handbal feminin. Cristina Neagu, cea mai bună marcatoare a „Tigroaicelor”
Handbal • 25 septembrie, 19:21

Rapid a învins-o pe Kastamonu, în Liga Campionilor la handbal feminin. Campioana României a egalat liderul grupei
Handbal • 25 septembrie, 17:00