modena

Modena – Parma 3-0 a fost în AntenaPLAY! Eşec usturător pentru echipa lui Dennis Man şi Valentin Mihăilă
AntenaPLAY • 27 ianuarie, 16:50

Palermo – Modena 4-2, în AntenaPLAY. Nedelcearu, titular în victoria cu care gazdele au urcat pe locul 6 în Serie B
AntenaPLAY • 20 ianuarie, 19:10

Dennis Man, criticat în Italia pentru prestaţia din meciul cu Modena! O publicaţie i-a acordat cea mai mică notă
AntenaPLAY • 25 noiembrie, 19:21

Ghinion teribil pentru Dennis Man la meciul cu Modena, în care a fost premiat! A ratat un penalty şi i s-a blocat un eurogol!
AntenaPLAY • 25 noiembrie, 18:09
VIDEO & FOTO

Gol controversat încasat de Parma, în duelul cu Modena! Execuţia, validată cu ajutorul VAR-ului
AntenaPLAY • 25 noiembrie, 16:58

Modena – Sampdoria 0-2 în AntenaPLAY! Victorie mare pentru echipa lui Andrea Pirlo
AntenaPLAY • 11 noiembrie, 19:10

Radu Drăguşin, criticat de presa din Italia după ce Genoa a primit 3 goluri: „El a băgat-o pe Modena în joc”
Serie A • 12 august, 9:57

Adrian Benedyczak, gol spectaculos în Parma – Modena 1-1! Colegul lui Man şi Mihăilă a „rupt plasa” cu un voleu de efect!
Serie B • 14 aprilie, 23:58
Video

Dennis Man, fază spectaculoasă în Parma – Modena! Românul, aproape de gol!
Serie B • 14 aprilie, 23:22
Video

Modena – Parma 1-1. Meci spectacol în Serie B! Dennis Man şi Valentin Mihăilă, foarte periculoşi în a doua repriză! Meciul a fost LIVE exclusiv în AntenaPLAY
Serie B • 14 aprilie, 23:00

Gianluigi Buffon, gafă mare la 45 de ani, în Modena – Parma! Marele portar italian şi-a introdus mingea în poartă
Serie B • 14 aprilie, 22:37
Video

Situația lui Valentin Mihăilă de la Parma, analizată în presa din Italia: „Cel mai afectat jucător din lot!”
Serie B • 14 aprilie, 10:22

Dennis Man, lăudat de antrenorul Parmei: „Am încredere în Dennis, îl văd cum lucrează în fiecare zi”
Serie B • 13 aprilie, 23:59

Palermo – Modena 5-2! Revenire fantastică reușită de trupa lui Ionuț Nedelcearu! Palermo a câștigat un duel extrem de important în Serie B și a depășit-o pe Parma în clasament
Serie B • 17 martie, 23:20

Nebunie totală în Palermo – Modena 5-2! Echipa lui Ionuţ Nedelcearu a marcat 4 goluri în a doua repriză. Spectacol total exclusiv în AntenaPLAY
Serie B • 17 martie, 23:14

Ionuţ Nedelcearu, început de coşmar în Palermo – Modena! Românul, aproape de o gafă uriaşă după ce a fost depăşit uşor la gol
Serie B • 17 martie, 22:17