qinwen zheng

Aryna Sabalenka a avut un discurs emoționant, după ce a câștigat Australian Open 2024: „O să plâng. Am uitat ce voiam să zic”
Australian Open • 27 ianuarie, 12:55

Aryna Sabalenka a câştigat Australian Open, pentru al doilea an la rând! Victorie fără emoţii în finala cu Qinwen Zheng
Australian Open • 27 ianuarie, 11:30

Irina Begu, eliminată de Qinwen Zheng din turul doi de la Miami Open. Cădere inexplicabilă după ce câştigase primul set!
WTA • 23 martie, 19:43

CTP, dezamăgit de ceea ce a văzut la Simona Halep la Roland Garros 2022: „Nu posedă aşa ceva”
Roland Garros • 27 mai, 13:37

Simona Halep, explicaţii după eşecul de la Roland Garros 2022: „Gata, zâmbesc!”. Românca a fost aplaudată de experţi: „Atât de multă clasă!”
Roland Garros • 27 mai, 8:40

Simona Halep, anunț uluitor după eliminarea de la Roland Garros 2022: „Am avut un atac de panică!”. Ce s-a întâmplat în meciul cu Qinwen Zheng
Roland Garros • 26 mai, 23:20

Simona Halep, contraperformanţă egalată după 7 ani la Roland Garros 2022! Jucătoarea noastră, de nerecunoscut în meciul cu Qinwen Zheng
Roland Garros • 26 mai, 19:38

Simona Halep, OUT de la Roland Garros 2022! Qinwen Zheng, prima reacție după victoria carierei: „A fost cel mai bun meci al meu!”
Roland Garros • 26 mai, 19:20

Simona Halep – Qinwen Zheng 6-2, 2-6, 1-6 | „Simo”, eliminată de la Roland Garros 2022! Jucătoarea noastră s-a prăbuşit incredibil
Tenis • 26 mai, 19:05

Ora de start a meciului Simona Halep – Qinwen Zheng, din turul al doilea de la Roland Garros 2022
Roland Garros • 25 mai, 17:49

Simona Halep – Qinwen Zheng, în turul al doilea de la Roland Garros. Simo, favorită la calificare
Roland Garros • 24 mai, 21:50

„Joci haotic! Parcă eşti la maraton!” Simona Halep, izbucniri nervoase în partida cu Qinwen Zheng: „Să dau moale?! Parcă sunt la antrenament!”
Tenis • 8 ianuarie, 8:51

Câți bani a câștigat Simona Halep după ce s-a calificat în finală la Melbourne Summer Set 1. Românca începe 2022 cu un tun financiar
WTA • 8 ianuarie, 6:02

Simona Halep, prima reacție după victoria cu Qinwen Zheng. Românca, la prima finală din 2022. „Încă iubesc tenisul!”
WTA • 8 ianuarie, 5:46

Simona Halep – Qinwen Zheng 6-3, 6-2. Românca s-a calificat în finală la Melbourne Summer Set 1! Cu cine se va duela pentru titlu
WTA • 8 ianuarie, 5:25