sferturi champions league

PSG – Borussia Dortmund, prima semifinală din Champions League! Barcelona şi Atletico, OUT! Meci de „foc” pentru Istvan Kovacs
Liga Campionilor • 16 aprilie, 23:55

„Barcelona, atât de des avantajată de arbitri!” Facţiunea dură a ultraşilor lui PSG, avertisment teribil pentru catalani
Liga Campionilor • 8 aprilie, 10:33

Camelia Bălţoi prezintă AntenaSport Update! Cele mai tari ştiri ale zilei de 15 martie
Antena Sport Update • 15 martie, 16:46
Video

Cotele pentru câştigarea Champions League, după tragerea la sorţi a sferturilor de finală! Real Madrid, văzută cu a treia şansă
Liga Campionilor • 15 martie, 14:04

Real Madrid – Manchester City, „şocul” din sferturile Champions League! Pep Guardiola revine pe Santiago Bernabeu
Liga Campionilor • 15 martie, 13:37

Statistici uimitoare după Manchester City – Bayern 3-0. Lui Pep Guardiola nu i s-a mai întâmplat aşa ceva pe Etihad
Liga Campionilor • 12 aprilie, 8:42

Manchester City – Bayern 3-0 și Benfica – Inter 0-2, în turul sferturilor Champions League. Erling Haaland, gol şi assist în 7 minute! Barella şi Lukaku au marcat la Lisabona
Liga Campionilor • 11 aprilie, 23:50

Adrian Mutu și-a ales favorita din UEFA Champions League, după tragerea la sorți a sferturilor: „Ei au prima șansă!”
Liga Campionilor • 17 martie, 18:59

Italienii, şanse mari la prima finală UEFA Champions League după 6 ani. Posibil Derby della Madonnina în semifinale!
Liga Campionilor • 17 martie, 13:47

Manchester City – Bayern Munchen şi Real – Chelsea sunt şocurile din sferturile Champions League. Putem avea o semifinală italiană
Liga Campionilor • 17 martie, 13:00

Benfica şi Chelsea, primele echipe calificate în „sferturile” Champions League. Urmează şocul Bayern – PSG. Cum arată tabloul optimilor de finală
Liga Campionilor • 8 martie, 0:11