venezia

AntenaPLAY • 10 martie, 18:10
Video

Românii, la putere în Serie B! George Puşcaş, primul gol după patru meciuri la Bari! Nedelcearu a marcat şi el pentru Palermo

Como – Venezia 2-1, în AntenaPLAY. Patrick Cutrone a fost eroul gazdelor, cu un gol marcat în minutul 90. Clasamentul din Serie B
AntenaPLAY • 3 martie, 19:05

Bucuria celor de la Parma, după un gol senzaţional din minutul 90+10 care i-a adus victoria echipei românilor Man şi Mihăilă!
AntenaPLAY • 3 februarie, 17:46
Video

Parma – Venezia 2-1, în AntenaPLAY. Valentin Mihăilă a marcat! Victorie fantastică a „Cruciaţilor”, cu un gol din minutul 90+10!
AntenaPLAY • 3 februarie, 17:00

Valentin Mihăilă a marcat un nou gol pentru Parma! Atacantul naționalei a făcut spectacol în meciul cu Venezia
AntenaPLAY • 3 februarie, 15:38

Venezia – Sampdoria 5-3. Nebunie totală în Serie B! Echipa lui Pirlo, învinsă după două goluri încasate în 4 minute
AntenaPLAY • 14 ianuarie, 18:30

Venezia – Catanzaro 2-1. Meci „nebun” în Serie B! Gazdele au câştigat cu un gol marcat în prelungirile primei reprize
AntenaPLAY • 10 noiembrie, 22:20

Venezia – Pisa 2-1. Marius Marin a fost titular în meciul de pe AntenaPLAY
AntenaPLAY • 29 octombrie, 19:15

Ascoli – Parma (sâmbătă, ora 17:15) şi Venezia – Pisa (duminică, ora 17:15) se văd în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 24 octombrie, 10:52

Venezia – Palermo 1-3 a fost în AntenaPLAY. Ionuţ Nedelcearu a prins primele minute din acest sezon
AntenaPLAY • 26 septembrie, 23:30

Venezia – Como 3-0 a fost în AntenaPLAY. Pierini a reușit o „dublă” de senzaţie, în Serie B
AntenaPLAY • 20 august, 23:25

Veşti noi despre Michael Schumacher! Decizia oficială luată de soţia lui, Corinna
Diverse • 19 mai, 15:44