toulouse

Jurgen Klopp a „tunat” la conferința de presă după Toulouse – Liverpool 3-2. Ce l-a deranjat după meciul din Europa League
Europa League • 10 noiembrie, 9:26

Toulouse – Liverpool 3-2 și Ajax – Brighton 0-2! Toate rezultatele din Europa League sunt AICI
Europa League • 10 noiembrie, 0:02

Grupele Europa League. Liverpool – Toulouse 5-1, AS Roma – Slavia Praga 2-0, Brighton – Ajax 2-0. Toate rezultatele sunt aici
Europa League • 26 octombrie, 23:55

Kylian Mbappe a marcat la primul meci de la revenirea în lotul lui PSG. Starul a deschis scorul în meciul cu Toulouse
Ligue 1 • 20 august, 0:00

Cele mai tari dueluri ale serii sunt AICI. Toulouse – PSG, 1-1. Manchester City – Newcastle 1-0. Mbappe, gol la revenire
Fotbal extern • 19 august, 23:40

Gala de Box din Toulouse e AZI în AntenaPLAY, de la 21:00. Două meciuri de centură
FIGHT • 24 iunie, 12:29

Philippe Montanier, antrenorul lui Toulouse, reacție de bucurie după ce a câștigat Cupa Franței: „Nici măcar în vise nu mi-aș fi imaginat o finală ca asta!”
Fotbal extern • 30 aprilie, 8:32

Motivul pentru care jucătorii lui Toulouse au primit medalii de argint, după ce au învins-o categoric pe Nantes în finala Cupei Franţei! Federaţia a venit cu explicaţii
Fotbal extern • 30 aprilie, 8:24

Nantes – Toulouse 1-5. Finala Cupei Franței a fost exclusiv în AntenaPLAY. Toulouse a câştigat trofeul, după o finală fabuloasă
AntenaPLAY • 29 aprilie, 23:50

Filmul „execuției” din Cupa Franței! Toulouse a condus-o pe Nantes cu 4-0 după doar 31 de minute. Logan Costa și Thijs Dallinga au reușit câte o „dublă” fiecare
AntenaPLAY • 29 aprilie, 22:39

Emmanuel Macron i-a încurajat pe jucătorii de la Nantes și Toulouse, înainte de startul meciului! Finala Cupei Franței poate fi urmărită, exclusiv, în AntenaPLAY
AntenaPLAY • 29 aprilie, 22:12

Ce îi pregătesc fanii lui Emmanuel Macron la finala Cupei Franței. Nantes – Toulouse e LIVE exclusiv sâmbătă, de la ora 22:00, în AntenaPLAY
Fotbal extern • 26 aprilie, 22:53

Cum au ajuns Nantes și Toulouse în ultimul act al Cupei Franței. Marea finală e LIVE exclusiv sâmbătă, de la ora 22:00, în AntenaPLAY
Fotbal extern • 26 aprilie, 17:57

Ce a declarat antrenorul „Canarilor” înainte de FC Nantes – Toulouse. Finala Cupei Franţei e LIVE exclusiv sâmbătă, de la ora 22:00, în AntenaPLAY
Ligue 1 • 25 aprilie, 13:55

Viorel Moldovan, interviu pentru site-ul lui Nantes: „Nu Barcelona a inventat tiki-taka. De aici a început totul”! Finala Cupei Franţei, Nantes – Toulouse, e LIVE exclusiv în AntenaPLAY
Ligue 1 • 21 aprilie, 16:39

Nantes – Toulouse, finala Cupei Franţei, e exclusiv în AntenaPLAY, pe 29 aprilie, de la ora 22:00
Ligue 1 • 21 aprilie, 14:53

Imagini impresionante după golul senzațional anulat gazdelor în prelungirile partidei Annecy – Toulouse, 1-2, din semifinalele Cupei Franței
Fotbal extern • 7 aprilie, 10:20

Nantes – Toulouse, finala Cupei Franţei, LIVE exclusiv în AntenaPLAY, pe 29 aprilie! Spectacol total în semifinale
Fotbal extern • 6 aprilie, 23:45

Sferturile Cupei Franţei, exclusiv în AntenaPLAY! Surpriză de proporţii! Marseille a fost eliminată la penalty-uri de o echipă din Liga a 2-a! Toate rezultatele, AICI
Fotbal extern • 1 martie, 23:55

Malcom Edjouma ar putea să plece de la FCSB! Ce scriu francezii: „Becali cerea 5 milioane de euro!”
Liga 1 • 27 decembrie, 14:44

Presa din Franţa a dezvăluit ce sumă de bani a pregătit Toulouse pentru transferul lui Malcom Edjouma de la FCSB
Fotbal • 21 august, 10:04